Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Baranya megyében,fogbeültetés...

Baranya megyében,fogbeültetés - csontpótlás, van saját tapasztalatod ?

Figyelt kérdés

Baranya megyében keresek ügyes precíz a munkájára igényes fogorvost, aki esztétikailag is jó és szép fogakat készít.

Fogbeültetés és csontpótlásra is szükségem van ezért szívesen fogadnám mindazon embertársaim véleményét akiknek van saját tapasztalatuk ebben e témakörbe és szívesen tudnának szakembert ajánlani.

Köszönöm !



#csontpótlás, fogbeültetés, baranya megye, pécs,
2022. máj. 23. 23:06
 1/6 anonim válasza:
Dr. Kisteleki Judit, Pécs! Abszolút a legjobb!!!
2022. máj. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ajánlást. Örülnék ha írnál egy két sort , akár privátba is, Pl. mikor és milyen beavatkozásra volt eddig szükséged, jártál korábban más rendelőben is, hogyan jutottál el Dr. Kisteleki Judithoz, véletlen vagy ajánlották... stb. írj légyszi saját tapasztalatot.

Köszönöm !

2022. máj. 24. 15:10
 3/6 anonim válasza:
Ajánlották Juditot, féltem a fogorvostól, vele könnyű leküzdeni a félelmet. Több rendelőben is jártam már, csak rossz tapasztalatom volt. Judit gyökérkezelt már fogamat, tömött, esztétikailag javított a frontfogaimon. A mellette lévő rendelőben dolgozik a férje, ő szájsebész. Ketten együtt nagyon jó csapat, konkrétan mindent is meg tudnak csinálni.
2022. máj. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat !

Csontpótlás és fogbeültetés területén is van tapasztalatod , infód, róla-róluk?

2022. máj. 24. 22:55
 5/6 anonim válasza:
Arról nincs, viszont tudom, hogy azzal is foglalkoznak.
2022. máj. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaidat !
2022. máj. 25. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!