Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi csontpótló anyagra van...

Mennyi csontpótló anyagra van szükség fogbeültetéshez "átlag esetben"?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy változó, hogy szükséges-e és az is, hogy mennyi, de árlistákon a csontpótló anyag grammonkénti ára van megadva és az érdekelne, hogy egy fog implantálásához ha kell csontpótlás kb hány gramm szokott lenni? Szeretném átszámolni a dolgokat anyagilag, mielőtt konzultációra jelentkezek. Nem mindegy, hogy általában 2 gramm vagy 20 gramm, hiszen jelentős árkülönbség. Nekem mivel nem húzták, hanem kivésték a fogam régebben és láthatóan visszahúzódott eléggé az a hely gondolom biztos kelleni fog.

2022. jan. 25. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is most lesz implantátum, de nem kellett csont pótlás, pedig én is úgy láttam kívülről. De ez szabad szemmel nem látható, csak a röntgenen vagy CT - n látszik a fog.


Azt nem tudom mitől függ az ár, nálam plusz 100-190 ezer között lett volna, ha kellett volna, így van az árlistaban feltuntetve.

2022. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Nem a fog, hanem a csont látszik a röntgenen vagy CT-n, bocsi.
2022. jan. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van elég csontod, akkor semennyi. Ezt lehetetlen látatlanban megmondani.
2022. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
És az miért nem jó, ha elmész konzultációra és megmondja neked a fogorvos aki ért is hozza? Semmi értelme ennek az előre kiszámolgatásnak.
2022. jan. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!