Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fog ölő vagy idegölő tömést...

Rizsaa kérdése:

Fog ölő vagy idegölő tömést kaptam , az nap ki esett egy kis része de maradt benne tomes. Pár nap múlva eltávolította a doki a maradék fog olo tomest és meg fújta hideggel nem fajt. Most kaptam ideiglenes tomest és ha eszek érzékeny … l??

Figyelt kérdés

Lehet mégsem olte meg a fogam ?? Mert elvileg már nem fajhatna nem ?

Gyökér kezelés lesz , azért oli meg a fogam. De már most be vagyok szrva ha most érzékeny mi lesz ha gyökér kezel. Volt így valaki pls ? 😨



2022. jún. 7. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én gyökér kezelés után kaptam mert nyomásra továbbra is érzékeny , 3. Hete van bent, még mindig nyomásérzékeny.

Azért kaptam mert a fő gyökereken felül valószínűleg van egy mellékgyökér.

A gyökérkezelés nem fáj, a legkellemetlenebb része az érzéstelenítő beadása, utána pedig ha minden oké,max aznap, nagyonmax másnap fáj, de akkor sem nagyon

Nekem sem fáj ez nagyon, inkább csak rendkívül zavaró

2022. jún. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!