Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lányok! Szerintetek gáz ha...

Lányok! Szerintetek gáz ha egy 18 éves srácnak fogszabályzója van?

Figyelt kérdés
Visszataszítónak tartjátok...?
2010. szept. 19. 13:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. Legalább érdekli a fogai egészsége. Engem nem zavarna. 16/L
2010. szept. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem. Az gáz, ha össze-vissza állnak a fogai a szájában.

23/L

2010. szept. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen, én a kiálló, kusza fogsorra bukok.

20/l

2010. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Aki cikinek tartja annak nagyon érdekes az értékrendje, hogy finoman fejezzem ki magam.

szerintem az a gáz, ha valaki nem meri felrakatni.

most őszintén, mi a jobb? pár évig hordani és utána egész életedben szépek a fogaid, vagy nem felrakatni, és egész életedben úgy mosolyogni, hogy takarod a szádat a kezeddel...?

2010. szept. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem 18 éves koromban volt egy barátom,akinek volt fogszabija és nagyon szexinek tartottam, persze ez a külsőtől is függ és attól,hogy ki hogy viseli!!! De a fogszabályozó sokkal jobb,mint a csámpás fogsor az 100%!

Most 20 évesen én is csináltattam fogszabályozót és eddig csak dícsérték,hogy milyen szép vagyok vele=D

2010. szept. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az öcsém is 18 éves, neki is van, és imádják a csajok. És nekem is tetszik a fiúkon:)

Egyfelől aranyos, másrészt tudom, hogy ad önmagára.

2010. szept. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem az a gáz, hanem az a csaj aki ezt kifogásolja. De sose bánd, az ilyen csajok nem érdemesek a bizalmadra észre se kell őket venni.

Lesz még akinek ezzel együtt fogsz tetszeni :) Szerintem van akin kifejezetten jól mutat, ez teszi teljessé igy teljes az összkép.

Egyébként meg sok év múlva lesz majd igazán áldás: büszkén mosolyoghatsz majd a lúzer külcsinyes csajokra a csodaszép fogsoroddal.

Szerintem egyáltalán nem ciki, sőt az ápoltság jele az hogy figyelsz magadra és fontos a külsőd. Ha ez valakinek ciki az tehet egy szivességet...

Én büszke lennék rá de sajnos nekem nincsen pedig nagy szükségem lenne rá a fogaim miatt.

22 vagyok, szerinted elkéstem vele? Mennyi mostanában egy fogszabályzó? Olyat is lehet, hogy csak éjszakait használni és azt mások nem látják. Viszont mivel sokkal kevesebbet van fenn ezért nem is olyan hatékony.

2010. szept. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz! Én értékelném ha látnám hogy foglalkozol a fogaiddal és nem hagnyagolod el. Akik piszálnak miatta azok csak irigykednek,ne foglalkozz velük! Szerintem egyáltalán nem visszataszító és ha lekerült a fogszabályzó nagyon szép fogaid lesznek:)

17/L

2010. szept. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki! Sőt.... mint előttem többen elmondták, adsz magadra és ez fontos :)

30L

2010. szept. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

én is 18 vagyok és úgy néz ki hamarosan nekem is lesz:)

egyet értek az előttem szólókkal inkább "szenvedj" 1-2 évet de utána egész életedre szép fogsorod lesz!

Ennyit megér!

2010. szept. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!