Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mély harapás kérdések, akinek...

Mély harapás kérdések, akinek volt/van emiatt fogszabályzója tudna segíteni?

Figyelt kérdés

A mi fogorvosunk semmit sem mondott! Ezért lenne pár kérdésem.

1.Hány évig kell fent lennie?

2.Belül vagy kívül kell lennie és alul vagy fölül, vagy mindenhol?

3.Éjszakaival a rendbe tudná hoznia fogaimat?

4.100% hogy rendbe fogja hozni?

5. Mennyibe fog kerülni?


+ még egyéb tudni való?


Köszönöm előre is a segítséget!

12/L


2011. okt. 23. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 2 évig volt, de én 17 évesen csináltattam, neked még képlékenyebb az állkapcsod. Kívül volt, először csak fölül, majd alul is. A mélyharapásnak sajnos pont az a lényege, hogy aszimmetrikusan állnak az állkapcsaid, ezért nem hiszem, hogy éjszakaival meg lehetne oldani a dolgot. 60E volt a rögzített, 30E utána az éjszakai (tb ennyi idősen még támogatja a fogszabit). Szerintem csináltasd meg, én azt mondom, nagyon megéri. Inkább legyen 1-2 évig fogszabid, mint hogy az egész életedet csúnya fogsorral éld le :)
2011. okt. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szint úgy mélyharapásom van. 2,5 hónapja van fent az állandó fogszabim. Az orvos azt mondta hogy 1 évig lesz fenn, ha szerencsém van még annyi se. Viszont a két 4s fogamat ki kellet húzni, mivel nem volt hely a fogaknak és elkezdtek torlódni... Külső szabim van, a belső nagyon macerás lenne, sztem ne is tervezd hogy olyanod legyen 1. mert nagyon drága 2. mert kikezdi a nyelved+enni is alig bírsz majd benne. Volt éjszakaim is, de még rosszabb lett, mint volt, szóval nem hiszem hogy rendbe lehetne hozni éjszakaival. Maszek dokinál egy fém fogszabi kb. 80 000-110 00, átlátszó 110 000- csillagos égig.. :DD Tb támogatásosat nem tudok mondani, mert nekem maszek doki csinálta.
2011. okt. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!