Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem lesz baj belőle?

Nem lesz baj belőle?

Figyelt kérdés
Kb 2. Hónapja volt gyökérkezelve az egyik fogam magán dokinál, voltam 2x fertotlenitesen kaptam bele ideiglenest de az mar reg kiesett. 1 honapja van nyitva a fogam mert jelenleg nincs penzem a tomesre. Tb-re nem akarok menni semmikepp. Nem lesz baj belole ha meg egy darabig nyitva marad?

2022. jún. 14. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idő az az "egy darabig"?
2022. jún. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Befertőződhet az állkapcsod, ami a többi fogad elvesztéséhez vezethet. Szerintem jobban jársz, ha szerzel pénzt, eladod pár cuccodat vagy zaciba adod az ékszereid, vagy kérsz kölcsön attól, aki ad.
2022. jún. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem beszélünk valami hihetetlenül nagy összegről, hogyhogy nem tudod valahogy összeszedni? Ha meg mégse, akkor a TB fedezi, ugyanúgy megoldódik a problémád. Nem érdemes kockáztatni, pláne nem hónapokig húzni.
2022. jún. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Max jövő hónapig szeretném húzni a dolgot..
2022. jún. 14. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!