Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 6 alkalommal kezeltek eddig ,...

6 alkalommal kezeltek eddig , még mindig fáj a fogam gyökérkezelés után?

Figyelt kérdés

Volt már egy másik fogam, azt 3x kezelték és kész is volt, ezt már hatodjára gyökérkezelték és még mindig nem változott a helyzet

Kerestem a neten választ a kérdésemre de nem találtam ilyesmi lehetőséget

Mi miatt lehet? Hétfőn megyek a hetedik kezelésre, akkor megkérdezem a dokit is hogy most mi van de addig is valami magyarázatot szeretnék

Akinek volt ilyen annak végül mi lett a fogával? Ugye nem kell kihúzni a végén, ha már ennyit szenvedek vele azért hogy megtartsam

Van olyan hogy egy bizonyos fogon nem 'hat' a kezelés? Létezik ilyen?



2022. jún. 24. 17:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Röntgenen voltál?
2022. jún. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Utoljára 2 éve, ott nem látszott semmi azóta nem voltam de nem is kértek újat, megfelelt a 2 éves is

Szerinted mi lehet a baj?

2022. jún. 24. 18:01
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

Nem csinaltak rongtent? Es igy kezelnek? Mi az, hogy a 2 evest elfogadjak? Kit erdekel mi volt 2 eve? Ez most van.

Azonnal keresnek egy masik orvost.

2022. jún. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Az sajnos nem opció jelenleg hogy váltsak

De most komolyan, ez miért lehet? Én már a tippeknek is örülnék ha lenne

2022. jún. 24. 18:37
 5/15 anonim ***** válasza:

Max 3-6 honapig szoktak.

De ha azt mondtak h elfogadnak, akkor qrva szar orvoshoz mentel

2022. jún. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Jól van , ezt megértettem , és amint tehetem váltok, de egyelőre ez nem opció

Köszönöm a segítséget, de továbbra is a fő kérdés az, hogy mi baja lehet? Azon kívűl hogy szar a doki :(

2022. jún. 24. 18:45
 7/15 anonim ***** válasza:
Ritka szar fogorvosod van. Tényleg válts de már most is kereshetsz egy másikat és mondhatod hogy a másik elrontotta. A másik dokinál meg megmondod hogy sürgősen el kell utazni :D
2022. jún. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
És hol fáj pontosan? Mert lehet, hogy rosszul szedte ki a gyökeret és az fáj, de az is lehet, hogy be van gyulladva. Mondjuk normális orvos gyulladt fogat alapból sem kezel. Kezelések miből álltak?
2022. jún. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Tegnap elkezdtem szedni antibiotikumat mert ha lehajolok az egész arcom lüktet kb úgy mint mikor arcüreggyulladásod van csak ez a fogam meg inyem környékén

Hát a kezelések abból állnak, hogy azokkal a tűkkel kezeli utánna meg fecskendővel kimossa

Most legutóbb kaptam egy zsályás vattát a lyukba mert valami fura cuccot mosott ki pedig tisztítom rendesen minden étkezés után

De ma reggel is kegyetlen ahogy fáj, már inkább azt mondom húzza ki és legyen letudva mert ezt már eléggé unom

2022. jún. 25. 07:42
 10/15 A kérdező kommentje:
Amikor rágok véletlenül ráharapok vagy ha belemegy a lyukba valami azt is erősen érzem
2022. jún. 25. 07:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!