Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire hatásos az éjszakai...

Mennyire hatásos az éjszakai fogszabályzó? Kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
-18 alatt vagyok még.
2010. szept. 20. 19:29
 1/5 anonim válasza:
Hasznos. Én már csak tudom kb 1 év alatt fél centit beljebb ment a fogsorom, csak borzalmasan kényelmetlen. Éjszaka nyáladzol, és állandóan idegesít. Bocs, hogy ilyen dúrván fogalmazok, de én már csak tudom :) De legalább tényleg hasznos, ajánlom. Az árát nem tudom pontosan. Bocs.
2010. szept. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hááát... Barátnőmék a harmadik északainál jártak, amikor rádöbbentek, h. az állandó okosabb döntés. Az éjszakaival semmit nem javult a fogsora, pedig tényleg rendszeresen hordta.
2010. szept. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Háát három éjszaka nem elég szewrintem. Állandót horott a nővérem, aztán hihetetlenül fájt neki mindig, mikor meghúzták. Alig tudott enni. Éjszakaival, csak reggel van ilyen.
2010. szept. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fogdoki dönti el, hogy helyrehozható-e egyáltalán éjszakaival a fogsorod.

nekem nem lehetett éjszakaival megoldani a problémát.

5 évig volt állandóm, utána éjszakait kaptam, de nagyon utáltam, nem tudtam nyelni eléggé fájt... volt, hogy ki is esett reggelre...

persze az állandó is fájt, amikor állítottak rajta, de kényelmesebb volt sokkal.

21/N

2010. szept. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írták, a fogász előbb felméri a fogaidat, hogy helyrehúzhatóak-e éjszakai fogszabályzóval, vagy pedig állandót kell-e viselned.

És hogy a kérdésre válaszoljak: nekünk azt hiszem, 30.000 forint volt, bár elég drága az orvos. Szégyellem, de én nem igazán hordom (mellette van állandóm is), de egyszer mikor letört az állandó, hordtam minden este, és amit nappal elmászkáltak, azt éjszaka tökéletesen rendbe tette.

2010. szept. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!