Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi kb. egy rögzített...

Mennyi kb. egy rögzített fogszabályzó? Tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
rögzített fogszabályzó kéne, de itt a neten olvasnom, h 200E körül vannak..és csak az alsó, vagy felső?? akinek van/volt már, légyszives vmi tapasztalatot írjon!! ja, és hogy TB-fizet valamennyit belőle??
2011. okt. 30. 18:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%

A 200E az ilyen "jobb fajtából " lehet.

Nekem csak 30. valahány ezer volt de csak felül. Szóval ha mind 2 fogsorra rakattam volna akkor 60.

Szerintem az olcsóbb is ugyanolyan jó, mert már nagyon szépek a fogaim^^!

De azért még érdeklődj.:)

2011. okt. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
értem. és akkor neked az "olcsóbb fajtából" volt?? és azt hol lehet beszerezni?? vagy mit mondjak a fogorvosnak?
2011. okt. 30. 18:24
 3/16 anonim ***** válasza:
A fogorvosnak annyit mondj hogy fogszabályzót szeretnél, de látni fogja ő is hogy miért, az agyarfogakhoz elég csak fentre így az max 30-40 lehet, de azért anyukáddal is próbáld megbeszélni ha minden infót összegyűjtöttél innen :)
2011. okt. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
ja, de ha nayám meghallja azt h fogszabályzó, akkor égnek áll a szőr a hátán, mert mindjárt 200e-re gondol. amúgy igen, nekem is ilyen "agyar" fogaim vannak, kiszorultak felül, mint a vámpíroknak..:S erre elég lenne ez az olcsóbb fajta?
2011. okt. 30. 18:30
 5/16 anonim ***** válasza:
elég lenne, tudom hogy az van neked is mert felismerem az előző kérdéseidet ahova ugyancsak válaszoltam :) azért szedjél össze minden infót és kérdezd meg a fogorvosokat hogy mikor anyád elé kell állni kész tényekkel állj oda hogy egy fogszabályzó nem 200 e forint.
2011. okt. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. okt. 31. 13:58
 7/16 anonim ***** válasza:
Az olcsóbb és a drága közt csak esztétikai különbség van. Nekem sima fém rögzített fogszabályozóm volt , csak a felső fogsoromon , és 35 ezer volt. De ez TB támogatott volt , hiszen még nem töltöttem be a 18-at.
2011. okt. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Dr Farkas Bence válasza:
82%
Szia! Nálam általában 40-45 ezer forint közt van az állandó fogszabályzó ára.
2011. nov. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Én is most vittem a 12 éves fiamat,neki 45ezer lenne a felső,de mondta a doki hogy számíthatok pótcsekkre is mert ez a dolog függ az europiaci mozgásától is ,mivel külföldi anyagokkal dolgoznak.
2011. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
érdekes..köszi!
2011. nov. 5. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!