Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fáj a gyökérkezelés?...

Mennyire fáj a gyökérkezelés? Az fáj mikor a tömést szedik ki? Hány percig csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fogam amit 1 hónapja csináltak meg amikor fúrta azt mondta hogy kinyílt a pulpakamrám aztán oda rakott valamit és úgy betömte. Azt mondta hogy ha fájni fog menjek vissza és gyökérkezelni kell. Most fáj nagyon de nem merek vissza menni mit csinaljak?
2022. júl. 10. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kevésbé fáj a kezelés, mint ahogy a fogad fog fájni, ha nem csinálsz vele semmit.
2022. júl. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit hosszabb talán mint a tömés, kb ugyanaz, nyugi nem fáj :)

Cserébe megmarad a fogad, és nem fog fájni.


Igaz gyökérkezelés után, pár éven belül szépen szét fog törni, nekem 10 évig bírta egy ilyen fogam.

2022. júl. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vészes a gyökérkezelés. Nekem volt már többször és semmit sem éreztem. Utána sem volt semmi gond vele.
2022. júl. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Most nem tudom eldönteni melyik fogam fáj. Pont ott jön a bölcsességfogam és lehet az fáj.

Milyen az amikor a bölcsességfog fáj? Mindig fáj vagy abba marad néha? Nekem elkezd fájni nagyon fáj utána nem fáj és megint újból.

2022. júl. 10. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Én utoljára akkor voltam gyökérkezelésen, amikor 8. os voltam. Kettétört két fogam. Érzéstelenítővel is majd összefhostam magam, amikor kezelte. De az nem ma volt, hanem 20 éve. Azóta lehet jobb, nem gyerekcipőben jár már a gyökérkezlés.
2022. júl. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5


(2es vagyok)


Attól függ milyen a doki, és hogy sikerül beadni a szurit, meg állítólag (ha jól emlékszem) akkor ha durván gyulladt akkor nehezebben hat.


Nekem is volt olyan, hogy érzéstelenítővel is fájt sajnos...

2022. júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De a lényeg, hogy mindenképp vissza kell menned kérdező :D
2022. júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!