Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvosom gyökérkezelést...

Fogorvosom gyökérkezelést csinált de ilyen gyogyszeres tömést kaptam kétszer. Ennyi lett volna a gyökérkezelés? Mert még mindig fáj. Vagy egyáltalán hogy csinálják a kezelést?

Figyelt kérdés
2018. szept. 11. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, nem ennyi. Tűvel belemásznak a kifúrt üregbe, és szurkálással, csavargatással kiölik az idegeket. Esetleg több alkalommal.
2018. szept. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy éve csinálták. Nem csak ennyi. Tekergették valami rugóval. De valamit elrontottak és állandóan begyulladt utána, most oda jutottam hogy kihúzattam a pic.hába. Rengeteget szenvedtem vele.
2018. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem is mint ha kis tükkel szorkodták volna de ugyan ugy fáj és most fogom megkapni a fedötömést utána meg koronát kellene csináltatnom rá de hát fél fogra hogyan? Én ugy tudom hogy a fél fog nem fogja tudni megtartani a koronát...vagy hogy van ez?
2018. szept. 12. 06:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon látható helyen van? Nekem másik fogdoki ajánlotta a kihúzást. Meg persze én sem akartam tovább szenvedni. Mivel a másik elrontotta...nekem is ez volt, hogy fájt. De azt mondta normális még...betömte. Akkora gennygóc lett rajta...leugrott a röntgenképről.
2018. szept. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem hátul van fent az utolsó elötti fog és én már nem merem kihuzatni mert olyan vékonyra csiszolta meg furta hogy ha megfogja bele is fog törni.
2018. szept. 12. 07:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Én sebészhez mentem el, pont ezért mert féltem beletörik. Simán kiszedte. Nekem is kicsi volt már. Nem szenvednék vele a helyedben, főleg hogy hátsó fog. Főleg nem tetetnék rá koronát, mert ha baj lesz még vele akkor az is kidobott pént.
2018. szept. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyökérkezelés után pár napig teljesen normális, ha fáj. Általában eleve felírnak fájdalomcsillapítót is, hogy ha szükséges, akkor tudj bevenni.
2018. szept. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha kihuzatod akkor azzal az a baj h a felső fogadnak nem lesz támasztja és elkezd eljonni és évekkel később azt is ki kell húzni. Én koronát csinaltatok vagy ha nem akkor fogbeultetest. Kell h alá legyen támasztva a felső fog
2018. szept. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem negy kezekes volt es csak az utolson kaptam meg a vegleges tomest
2018. szept. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!