Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem akartam fogszabályzót,...

Nem akartam fogszabályzót, főleg nem ilyet. Miéért?

Figyelt kérdés
A fogorvosom, akihez járok azt mondta h nagyon kéne fogszabályzó. Én nekem semmi ellenvetésem nem lenne csak az hogy a családtagjaim elött nagyon hülyén érezném magam. Viszont ezt nem mondtam neki hanem inkább beleegyeztem, mert tudtam hogy lehet kapni láthatatlant. A fogszabályozás napján azonban észrevettem az asztalon lévő tappancsokat és rögtön elment a kedvem... Amikor azt hittem végzett még fel akart rakni egy fejfedőt is (ha nem tudod hogy néz ki keress rá: headgear braces) és majdnem helyben elájultam. Most nem hordom de majd mennem kell ellenörzésre. Mit tegyek?

#fog #fogszabályzó #fejfedős merevítők
2022. júl. 11. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Vonulj kolostorba.
2022. júl. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Bírd ki. Inkább kis időre fogszabályzó, mint csámpás fogak életed végéig.
2022. júl. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha ezt most nem csinálod végig, később iszonyúan meg fogod bánni. Többek között azért is, mert egyáltalán nem olcsó a fogszabályozás (még TB alapon sem).
2022. júl. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szia nekem is kellett fejfedő a fogszabályzóhoz.Az elején én is nagyon szégyeltem,féltem az ismerőseim megjegyzésétől. De elkezdtem hordani és a környezetem is szépen lassan megszokta. Igaz mindég volt aki megbámult az iskolában vagy az utcán de én csak rámosolyogtam 😁


Kedves kérdező neked csak felfedőt adtak vagy nyakpántot is mellé?


18/L

2022. júl. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%

Miért nem próbálod ki a veneer-t? Oké, az nem a rendes fogad, de attól még nagyon szép. 😁


Én nem tudom, hogy neked meddig kéne hordani, de ez rengeteg időt spórolhat. Míg a fogszabályzót évekig kell hordanod, addig ez kb egy fél órát vesz igénybe. (Amíg megcsinálják) Utána kész és tökéletes. 👌


Nézz utána, szerintem legalább ennyit megér. ☺️

2022. júl. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bocs, de ezt otthon és éjszaka kellene hordani...
2022. júl. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fogszabályzó egyáltlán nem ciki, sőt! Az igényesség jele. Nekem 29-30 évesen volt és csak bókokat kaptam, negatív beszólást/nézést egyszer sem és utána gyönyörű és egészséges mosolyom lett. Örülj nagyon, hogy neked most felkerült!
2022. aug. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
jelentsd fel a dokit!ha nem erről volt szó :D
2023. jún. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!