Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Minden esetben ki kellett...

Minden esetben ki kellett venni a bölcsességfogatokat? Van olyan, akinek "jó helyen" volt, és nem kellett kivenni?

Figyelt kérdés

A 4-ből 1 kezdett el nőni már szerintem több, mint egy évtizede, pár napig fáj, amikor bújik ki, aztán hónapokig, akár fél évig sincs vele semmi bajom. Nyilván, amikor fáj, akkor kellemetlen, de pár nap alatt elmúlik, ezért nem is nagyon foglalkoztam vele, mert úgy érzem, hogy van elég hely a számban neki, elfér (még nem bújt ki teljesen, de az egész felülete látszik, csak magasságra nem jött még ki). A másik három még nem hallatott magáról. A legtöbb ismerősöm mind azt mondja, hogy előbb-utóbb ki kell majd húzni. Van akinek nem okozott problémát?


31/N



2022. júl. 17. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy már teljesen kinött pont egy éve kezdte és mostanra fejezte be vagy pár hónapja, igazából annyira nem volt kellemetlen. Oldalra nőtt, csak emiatt fogom kihúzatni mert nem éri a fogkefe és benne marad a kaja... A többivel több bajom van, bár szerencsére még egyik sem szuvas.
2022. júl. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem három van csak, a negyediket nem várjuk, nemrég derült ki panoráma röntgen során hogy csírája sincs.


Mindegyiknek van elég hely, egyiket se kellett kiszedni.

2022. júl. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindet kiszedték. A két felső simán megvolt, az egyik alsó rosszabb volt azért, nehezebben gyógyult a helye is, a másikat viszont vésték, totál vízszintesen nőtt (ez utóbbi rémálom egy élmény volt, semmit nem ért a fájdalomcsillapító, és fúrni is kellett az állkapcsom).
2022. júl. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A fogmosásnál érzem én is, hogy kevésbé fér oda a fogkefe... de nagyon nem szeretném kihúzatni, hacsak nem muszáj. Az mennyire normális, hogy több, mint 10 év alatt se nőtt még ki rendesen?
2022. júl. 17. 18:43
 5/12 anonim ***** válasza:
4.: Pont így volt nekem is a két alsó. Nekem nagyon nem lett jó vége... (3. voltam)
2022. júl. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szerencsésnek érzem magam, mert nekem mind a 4 tökéletesen nőtt ki. Egyiket se kellett kihúzni, sőt, lett fogszabályzóm és még így sem kellett egyet sem kihúzni. Na ilyet tényleg elvétve lehet csak tapasztalni.
2022. júl. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem kell kihúzni egyáltalán, ha nincs vele probléma. Nekem ott van vagy 20 éve és elvan, pedig nekem is alig éri el a fogkefe, de nem lyukas, nem úgy, mint több másik, ami rendesen van tisztítva.
2022. júl. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Páromnak 30 éve nő ugyanaz a bölcsességfog, félévente begyullad, megdagad és alig tud rá enni aztán azt mondta hogy kezdi is érezni a hegyét az így alatt, de aztán visszahúzódik neki mindig. Szóval ki be növöget. Nem is lehet így kihúzatni mert nem bújt ki.
2022. júl. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8.: Húzni nem, olyankor vésik...
2022. júl. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 van, a negyediknek nincs csírája. Nincs velük gond, egyenesen nőnek. A férjemnek egyébként hídpillérje is van nyolcason. Elektromos fogkefével tökéletesen tisztítható.
2022. júl. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!