Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Minden esetben ki kellett...

Minden esetben ki kellett venni a bölcsességfogatokat? Van olyan, akinek "jó helyen" volt, és nem kellett kivenni?

Figyelt kérdés

A 4-ből 1 kezdett el nőni már szerintem több, mint egy évtizede, pár napig fáj, amikor bújik ki, aztán hónapokig, akár fél évig sincs vele semmi bajom. Nyilván, amikor fáj, akkor kellemetlen, de pár nap alatt elmúlik, ezért nem is nagyon foglalkoztam vele, mert úgy érzem, hogy van elég hely a számban neki, elfér (még nem bújt ki teljesen, de az egész felülete látszik, csak magasságra nem jött még ki). A másik három még nem hallatott magáról. A legtöbb ismerősöm mind azt mondja, hogy előbb-utóbb ki kell majd húzni. Van akinek nem okozott problémát?


31/N



2022. júl. 17. 18:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#9: csak a hentes vési.

a normális fogorvos elküld sájszebészhez, ő meg feltárja és kiveszi úgy, hogy pár nap alatt gyógyul.

2022. júl. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11.: Magát a folyamatot vésésnek nevezik... Tudom, mert nekem is volt. Igen, szájsebész végzi, tartott vagy egy óráig...
2022. júl. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!