Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe fog ez nekem kerülni?

Mennyibe fog ez nekem kerülni?

Figyelt kérdés
Nagyon kínosan érzem magam, mivel nem tudom, hogy elég lesz-e a pénzem a holnapi fogorvosi kezelésemre. Volt egy lyukas fogam, amit előző alkalommal kitisztított és rakott egy ideiglenes tömést, ez volt 20.000 forint. Eléggé ramaty állapotban van. Holnap megyek gyökérkezelésre és tömésre, összesen 65000 forintom maradt. Félek nem lesz elég és hogy közöljem ezt a fogorvossal? Előtte mondjam meg, hogy mennyi a keretem vagy lehet ilyenkor részletfizetést kérni?

2022. júl. 21. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az bőven elég lesz...


De nem kell aggódnod, nyugodtan kérdezz rá egyenesen előtte. Ez nem ciki vagy gáz.

2022. júl. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá előtte! Legrosszabb esetben betömi a gyökeret és csak ideiglenes tömést tesz fölé egyelőre, és visszahív ha megjön a fizu. De lehet, hogy a részletfizetésben is benne lesz.
2022. júl. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Huuh, voltam, ugyanannyit kellett fizessek, mint előző alkalomkor.
2022. júl. 23. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!