Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogimplantátum behelyezés...

Fogimplantátum behelyezés utáni tippek?

Figyelt kérdés

A jobb és bal alsó 6-os hiányzott így oda implantátumot raktak be, és most lett teljesen kész. Nem a ragasztós módszerrel, hanem a koronán átmenő csavarral. Ez nem tudom mennyire befolyásol bármit.

Akinek volt már ilyen fogpótlása attól kérdezem mikre érdemes odafigyelni? Bevallom egy kicsit félek rágni vele mert attól félek valamiért hogy kiesik.



2022. júl. 24. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy a fenébe esne ki, pont olyan, mintha a saját fogad lenne. Nem azért csinálják ennyi pénzért, hogy használhatatlan legyen. Csak a fogmosásra kell odafigyelni, de arra amúgy is. És évente ellenőriztetni. "Viseld" egészséggel!
2022. júl. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy (elvileg) nem esik ki csak még olyan fura és idegen.
2022. júl. 24. 10:49
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért fura, mert a foghíj helyén lett egy fog, változás történt a szádban. De ezt napok alatt megszokod. Én már azt se tudom, melyik az implantátum.
2022. júl. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!