Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Budapesten hol a legolcsóbb a...

Budapesten hol a legolcsóbb a fogszabályozás?

Figyelt kérdés
Már nem vagyok TB támogatott. Állandó fogszabi érdekelne. Esetleg sztk-s orvosnál olcsóbb valamivel?
2010. szept. 22. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
"Már nem vagyok TB támogatott" Akkor ez mindenhol egy vagyonba fog kerülni. Persze a fogszabályozást eleve nem támogatja a tb, de azt, hogy rád nézzen egy orvos azt igen.
2010. szept. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18 éves kor alatt támogatja a TB a fogszabályzót. Nyakatekerten van kitalálva, mert a kezelés végéig nem szabad betöltenie a 18-at a páciensnek. Csak ezt nem szeretik a fogorvosok közölni a gyerekkel, szülővel. Mi is véletlenül tudtuk meg, de a lányom azért esett ki a TB támogatásból, mert először megnézték a fogsorát, közölték, hogy 4 fogat előbb ki kell húzni, aztán mi az a minimális idő, ameddig viselnie kell, és máris elméletben túllépte a 18 évet. Érdemes a neten utánanézned, ahol talán még árlistát is találsz.
2010. szept. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 25 éves vagyok, a fél világot bejártam fogszabályozós fogorvosért, és végül itt csináltattam meg:

www.dentokorrekt.hu

Kb 400 ezer lesz a vége, ennél olcsóbban sehol nem jön ki az ember:(

2010. szept. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! A 400ezret te számoltad vagy a kezelési terv elkészítésekor ezt is elmondják? Most néztem egy orvost, 15-20e a kezelési terv,röntgen,130e a készülék,az aktívalas pedig 5e havonta. A kezelés lezárásat nem értem,itt azt hiszem 10e, de olvastam egy helyet ahol 160e :o
2010. szept. 28. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!