Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Altatasos fighuzas?

Altatasos fighuzas?

Figyelt kérdés
Rettegek a fogorvostol. 2 fogamat kell huzni, s nem akarok szenvedni. Azt is mondtak, hogy gyorsabban gyogyul a seb. Velemenyt irnatok?
2022. júl. 30. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Magándokinál óránként 80e az altatásos műtét, mivel külön altatóorvos szükséges hozzá.


semmi köze a sebgyógyulásnak ahhoz, hogy álmodban szedik e ki a fogad vagy sem.

2022. júl. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először finghúzásnak olvastam a kérdést. Bocsi, de ez így elég viccesen hangzott.
2022. júl. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb egy éve volt éberszedálásban, akkor volt 50e egy óra, és elég sokat tolódott a dolog, mivel nem volt anesztes, midet a kórházakba rendelték. De semmivel sem gyógyul jobban.
2022. júl. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább fizess egy nagyon jó dokinak. Előbb vagy utóbb megint menned kell és gondolom nem szeretnél minden évben altatásra menni. Meg ha van egy jó dokid, akkor nem fogsz félni, így időben elmész dokihoz, nem pedig akkor amikor már húzni kell.
2022. júl. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Én elájultam foghúzás közben annyira féltem, kaptam valami gázt valami durva drog volt de nem féltem utána
2022. júl. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy egészséges ember nem retteghet annyira egy eléggé hétköznapi művelettől, mint egy foghúzás. El van érzéstelenítve, tehát nem fáj. A minimális kellemetlenséget el kell tudni viselni, nem pedig gyakorlatilag méreggel terhelni a szervezetedet. A gyógyuláshoz meg aztán hogy a fenébe lenne köze?
2022. júl. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!