Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Altatásos bölcsességfog...

Altatásos bölcsességfog műtétről mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Olyanok beszámolóját várom, akik már túl vannak rajta és valódi altatás volt, nem éber szedálás. Tényleg nem voltatok magatoknál a műtét alatt? Utána mennyire és mennyi ideig fájt? Problémamentesen gyógyult, vagy volt komplikáció? Akik elégedettek voltak, megadnátok a rendelő és az orvos nevét?

2022. jún. 20. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Én jobban félek az altatástól, mint a bölcsességfog eltávolításától.
2022. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mind a három gyerekemnek így szedték ki a bölcsességfogait (legalább kettöt egyszerre, de a fiamnak mind a négyet).

Egyik sem érzett semmit a mütétböl, utána kb egy hétig volt valamennyire problémás - meg volt dagadva, meg valamennyire fájt, föleg az elsö egy-két napban -, utána teljesen elmúlt minden probléma.


1-es: az altatástól félni elég butaság, abszolút veszélytelen dolog.

2022. jún. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 2-es! Kedves 1-es! A kérdés nem az volt, hogy mi a véleményed az altatásról. Teljes mértékben irreleváns, hogy te mitől félsz. A kérdésre válaszolj vagy lapozz. Ez mindenkire vonatkozik, aki ide akar szemetelni. Nincs ehhez humorom a műtét előtt.
2022. jún. 20. 20:44
 4/5 xp ali ***** válasza:
52%
Nem kell az altatás. Felesleges. Több mellékhatása van, mint amennyi haszna. Asszonynak 4et húztak. Elsőnél be volt tojva és meglepődött, h olyan injekciót kapott, amitől 1 pillanat alatt lezsibbadt az egész feje. Na ez volt az utsó fájdalom, amit érzett. A 4.iknél már bátor volt és minél hamarabb túl akart lenni az injekción, mert a többi már semmiség volt. Mondtam neki, h ez lesz, nem hitte el. Nekem is volt már 1-2 fogászati műtétem, meg bfog húzásom sose fájt. Ha kell jó foghúzó-műtő orvos/szájsebész, tudok Bp-en 2-t is.
2022. júl. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mind a 4 bolcsességfogam normális érzéstelenítéssel lett kihúzva, semmit nem éreztem, utána kicsit még fájdogált egy két napig és ennyi
2022. aug. 6. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!