Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért büntet engem a sors...

Miért büntet engem a sors rossz fogakkal?

Figyelt kérdés

Kb van 10 tömött fogam, némelyik már annyira mélyen van tömve, hogy sokszor fáj-lüktet, főleg időjárásváltozásnál.


Naponta 2x mosom elektromos fogkefével(3 percig kb, minden fogat alaposan átmosva), minőségi fogkrémek + szájvíz + fogselyem.


Ráadásul nem elég, hogy rosszak, még keresztharapásom is van.


Gondolom ebből nincs nagyon jó végkifejelet már :/



2022. aug. 9. 16:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%
Mi a kérdésed?
2022. aug. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Metionin ***** válasza:
85%
Nem a sors büntet, hanem a genetikád, ami ugyan cink de ez van.
2022. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Előző életedben nem mostad egyáltalán, azzal menőztél fiatalon, hogy te foggal nyitod a kólásüveget vagy megsértedted valamivel a fogtündért.
2022. aug. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
és nevetni fogsz, még azt sem.
2022. aug. 9. 17:46
 5/21 anonim ***** válasza:
43%
Fogkövet milyen sűrűn szedeted ke?
2022. aug. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%
Hány éves vagy?
2022. aug. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%
A genetika maximum! 20%, tehát valószínű, hogy nem jó technikával mosod.
2022. aug. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nekem törtek q fogaim fiatalon. Nem volt szuvasodas ilyesmi. Emlékszem ettem és egy hátsó fogam, mint amikor egy porcelán eltorik. Azt mondta az orvos kimondottan kalcium hiányos fogak. Tehát mikor kijottek a tejfogak utan az allandoak, mindenféle ásványi anyag hianyom volt. A felső fogsoromrá nagyon hamar korona bevonat került. Ezzel a problémám megoldodott már a 40es eveimben járok. Persze kellemetlen volt amikor a meglevokwt lekoszorulte és koronát /sapkat/ tett rá, a hiányokat meg híddal pótolta de egyszer ki lehetett bírni. Soha semmi problémám nem volt belőle. Sajnos ez genetika. Hányadik gyerek vagy a családban? Általában a fiatalabb testvér aki populáris.
2022. aug. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

29 éves vagyok. Évente egyszer járok fogorvoshoz kb.


Ő azt mondta, hogy genetikailag nagon mélyek voltak a barázdáim.


Koronáztatni még nem kellett semmit, hál istennek. Nem is szeretném nagyon, úgy hallottam max 5 éveket bírnak, a hidak is :/

2022. aug. 10. 06:31
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha porcelanbol /vagy keramia/ van akkor nem. Persze nem reklamoztam fiatalon, hogy ez van. De annyira termeszetesek, hogy nem is kerdezte senki.
2022. aug. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!