Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A SOTE Fogászati és Szájsebész...

A SOTE Fogászati és Szájsebészeti Intézetben más városból érkezőket is ellátnak? Bejelentkezés szükséges? (Mária utca)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ha van tapasztalatok a hellyel kapcsolatban kérlek írjatok meg, hogy milyen az ellátás minősége illetve, hogy sokat kell-e várni az időpontra. Esetleg lehet-e ugyanahhoz a doktorhoz járni vagy “lutri”, hogy az ember mikor kihez hova került?



2022. aug. 10. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb ha felhivod őket.
2022. aug. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én tavaly mentem, mert kijöttek valamik a nyelvemen. Nem kellett időpont, csak odamentem az ambuláns rendelésre. Egy 20 percet vártam szerintem. Kontrollra ugyanahhoz az orvoshoz mondták, hogy menjek.
2022. aug. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2es vagyok, én budapesti vagyok, így azt nem tudom biztosan, hogy máshonnan is fogadnak-e, de szerintem igen.
2022. aug. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem a Szentkirályi utcára gondolsz, hanem a Mária utcára?

[link]

Ezek szerint nem.

2022. aug. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók! :)


Mindhármótoknak nagyon köszönöm a választ!

Természetesen fel fogom hívni őket csak még nem nagyon bizonytalan vagyok. A saját körzeti fogorvosom nem vállalta a kezeléseket mondván, hogy sok probléma van a fogaimmal (ami igaz is). Implantáció, korona, híd, gyökérkezelésre is mind szükségem lesz számomra.

És elnézést: valóban a Szentkirályi utcai klinikára gondoltam. Sajnos tényleg nem budapesti vagyok így még igencsak meg kell tanulnom, hogy mi hol található.

De tényleg nagyon szépen köszönöm a segítségeteket! :)


Akkor mindennek az az alapja, hogy a Szentkirályi utcában lévő intézménybe kell mennem és ha vállalják a kezelést akkor minden más információt ott kapok meg!

2022. aug. 10. 12:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor viszont csak sürgősségi ellátásra mehetsz.
2022. aug. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ez országosan fogad mindenkit, szóval lehet menni, de inkább hívd őket, mert a mostani helyzetben ki tudja miket változtatnak.
2022. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!