Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha kihúzták a bölcsesség...

Ha kihúzták a bölcsesség fogam és lesz fogtömésem, szabad ilyenkor orálisan kényeztetni?

Figyelt kérdés
A foghuzas 9 napos lesz, és aznap lesz fogtömésem. Azt olvastam hogy kisebb verző/ nem vérző sebbek miatt nem szabad,de hogy meddig sehol se írja. 9 nap már elegendő ahhoz hogy ne kezdjen el megint vérezni a seb?

2022. aug. 20. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd a fogorvost.
2022. aug. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát tőle nem merem, szüleim ismeri, azért kínos ( nem vagyok 16 éves...,24 vagyok)
2022. aug. 20. 14:21
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
annyit csak kibírsz már enélkül, nem? vagy ennyire durván függő vagy? az nem jó.
2022. aug. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%
Az ondó enyhén savas kémhatása segít optimális szinten tartani a száj ph értékét,a benne található vitaminok,ásványi anyagok a seb gyógyulásában segítenek.Hajrá...
2022. aug. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Annyit se bírtok ki, akkor legyél felnőtt és kérdezd meg a fogdokit.
2022. aug. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"A foghúzás 9 napos lesz". Ezt a többiek mind értették, csak én nem értem?


Ha mondjuk jól próbálok tippelni, akkor a húzás után 9 napig vigyáznod kell majd, mert még elkezdhet vérezni? És ha vérzik, akkor a seb elfertőzödhet?


Hát bakker, ha jól értem, akkor kisebb bajom is nagyobb lesz a várható 3 bölcsességfog húzásomat követően, hogy orálisan kényeztethetem-e kilenc napon belül a partneremet, vagy sem. Ha rosszul értettem, akkor szorri.

2022. aug. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én aztán kibírom 😂 csak meddig kell...
2022. aug. 20. 14:49
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem, bocsi én nem voltam érthető. 9 napja húzták ki a fogam, nem mondta senki sem hogy X napig nem szabad. Csak általánosságban véve ha van vérző sebb a szájban akkor nem szabad mert fertőzés lehet ( hát a fog meg még elég nagy sebb egy nyelvre harapastol nagyobb) és hát nem tudom mikor gyogyulhat be úgy hogy lehessen csinálni is
2022. aug. 20. 14:52
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát elvileg nem lehet szívószalal Inni 😆 meg nem szabad kiszivni a vért onnan... És hát nem tudom hogy 9 nap elég volt hogy beforjon kb.Nyilván biztos durvább lenne ha kiműtik de nekem már kinnt volt félig meddig a fogam és csak kihúzták, így gondolom gyorsabban gyógyul.
2022. aug. 20. 14:56
 10/12 Oldfire ***** válasza:
Már régen "röhögtem" ennyit .kilenc napig fog vérezni a fogad? Nem szükséges erre a kérdésre válaszolni, mert addigra elképzelés.
2022. aug. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!