Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Olyan létezik, hogy annyira...

Olyan létezik, hogy annyira begyullad a fogam, hogy a torkom is megfájdul tőle?

Figyelt kérdés

Tegnap este hirtelen a semmiből borzalmasan elkezdett fájni az ínyem, majd ezzel együtt a nyelés is fájdalmassá vált.


Mivel ezen az oldalon van egy olyan fogam amely néha szokott fájni így feltételezem, hogy az a ludas.


Na de ilyen létezik, hogy a semmiből hirtelen annyira begyullad, hogy a torkom is kap belőle?


21



2022. aug. 20. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos előfordulhat. Hogy a fog hirtelen mitől gyulladhatott be, sajnos nem tudom, de én is tapasztaltam már ilyet. Nekem egy bölcsességfog okozta egyébként
2022. aug. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Erre én is gondoltam, hogy bölcsességfog lehet.


Korban már benne vagyok, ráadásul ezen az oldalon volt már egy fogam gyökérkezelve.


Jó azt be kell látni, hogy nem most voltam utoljára fogorvosnál de semmi jel nem utalt arra, hogy egy fogam ilyen rossz állapotba lenne.

2022. aug. 21. 00:02
 3/5 anonim ***** válasza:

ne vedd sértésnek nem azért mondom, de az, hogy az általad észrevehető jelek nme utalnak arra, hogy probbléma lenne a fogaddal, pont semmit nem jelent.


elkezdhetett előtörni a bölcsességfogad, ami lehet, hogy egy szakavatott szem számára látható, de egy rtg-en biztosan. emellett afta is kialakulhatott akár ettől függetlenül is, ami miatt most fáj a nyelés

2022. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dr. Csuhrán János ***** válasza:

A bölcsességfog fordult meg az én fejemben is legelőször. Volt olyan esetem, hogy a beteg teljesen egészséges, tiszta szájüregében annyira fájt elől az íny, hogy alig tudta már mosni is, a bölcsességfog kiműtése után pedig teljesen megszűnt.

Üdv. Dr. Csuhrán János

2022. szept. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen az volt a probléma.


Antibiotikumos kezelés után kutya baja most.


Ki nem műtötte mert a fogorvos szerint ki fog nőni rendesen.

2022. szept. 7. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!