Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzót kapok utána...

Fogszabályzót kapok utána megyek táborba, vigyék valamilyen kaját?

Figyelt kérdés

Holnap felteszik az állandó fogszabályzót, és rá két napra ottalvós táborba megyek. Vigyek valamilyen kaját? Mit? Tapasztalat?

Azért kezdtem el aggódni, mert most 2-2 gumikarika van csak a fogak körül, mégis lényegesen lassabban eszek, mert az egyik oldalon fáj.



2022. aug. 30. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Vigyél🤷
2022. aug. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Az öcsém és a húgom is kb egy hónapig csak bébiételt ettek utána annyira fájt nekik. Osztálytárs meg nagyon puha dolgokat. Szóval azonnal rántott húst nem valószínű, hogy meg fogsz tudni enni.
2022. aug. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Én csak első 2 nap ettem puha ételt. Szóval ez személytől függő, vigyél mindkettőt (puha és szolid ételt is), ha elfér, mert ilyen pépekkel nem fogsz jóllakni több, mint valószínű.
2022. aug. 31. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm
2022. aug. 31. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!