Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha leveszik a fogszabályzót,...

Ha leveszik a fogszabályzót, utána nem fognak vissza állni a fogaim amilyenek voltak?

Figyelt kérdés
Nagyon felek, hogy felesleges pénz kidobás lesz, főleg hogy olvastam, hogy valaki megcsináltatta, és utána kezdtek el bújni a bölcsességfogai es újra kellett gyűjtenie

2020. dec. 2. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekem vissza álltak sajnos. De lehet neked nem fognak, mindenkinél más. Éjszakai fogszabályzód viselj, mondjuk nálam nem osztott semmit.
2020. dec. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is visszaálltak. Pedig évekig volt retenciós ívem.
2020. dec. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És mitől állnak vissza a fogak? Kaptatok valamilyen vissza térítést az orvostól ?
2020. dec. 2. 16:32
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert nagyon meg szeretném csináltatni, gyűjtők is ra , viszont nem vagyok gazdag , havi 130at keresek és nem akarom feleslegesen el szórni a pénzt . Nagyon félek
2020. dec. 2. 16:33
 5/9 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy van-e hely a bölcsességfogaknak, ha előbújnak. Jó esetben nincs, akkor viszont felesleges szabályoztatni, mert el fogják nyomni a fogsort, amikor nőni kezdenek. Bár, nem lehet tudni, lehet, hogy szerencsés vagy és egyetlen bölcsességfogad sincs.
2020. dec. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, másik opció az, hogy amint észleled a bölcsességfogat, kiműtitek, akkor minimalizálható vagy megelőzhető az elnyomás.
2020. dec. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 19 vagyok, vannak bolcsessegfogaim, de nem akarnak kibújni, volt egy amit ki fúrt a doktornő
2020. dec. 2. 20:05
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem kihúzták a bölcsességfogakat, és mégis...

#2 voltam

2020. dec. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A retenciós ívet örökre viselni kell, nem csak évekig. + minden este az éjszakait, különben visszaáll. És igen, a bölcsességfogakat ki kell vetetni.
2021. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!