Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog eltávolítás...

Bölcsességfog eltávolítás társadalom biztosításra?

Figyelt kérdés
Van egy bölcsességfogam, nem fáj, viszont olyan szögben nőtt ki, hogy egy az egyben elszuvasodott. Akartam húzni az utolsó pillanatig, de már annyira el van szuvasodva, hogy félek, hogy hónapok kérdése és begyullad. Azt pedig nem akarom megvárni. Voltam magánorvosnál, kellett volna készíttetni 3D röntgent, meg még maga az eltávolítás, túl sokba kerül nekem most. Budapesten van valakinek ötlete, hogy lenne érdemes mennem, ahol emberi körülmények között ki tudják szedni? Tapasztalatokra lennék kíváncsi. A Semmelweis klinikáról tudok.

2022. szept. 6. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
A körzeti fogorvosod ad egy beutalót szájsebészetre, és ingyenes.
2022. szept. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak az a probléma, hogy nekem itt nincsen körzeti fogorvosom, mert nem vagyok ide átjelentkezve.
2022. szept. 6. 10:36
 3/7 Metionin ***** válasza:
Én Debrecenről tudok nyilatkozni, elmentem a fogorvosi klinikára rendelésre, elmondtam, hogy ki kellene műteni őket, csináltak röntgent, küldtek a szájsebészetre és megcsinálták az egészet tb-re. A bejelentett lakcímem 120 km-re van. Szerintem egy próbát megér neked is a fogorvosi klinikán.
2022. szept. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy bejelentve, akkor csak klinikára tudsz menni, szakrendelésre nem.
2022. szept. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van Pesten országos klinika, oda lehet menni, beutaló sem kell. Ott megnézi egy orvos és ha szükséges, átküld szájsebészetre.
2022. szept. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hol van Pesten ez a klinika?
2022. szept. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szentkirályi utca.
2022. szept. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!