Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfúrás után mikor megy ki...

Fogfúrás után mikor megy ki az érzéstelenítés?

Figyelt kérdés

Reggel 8 ra fogorvoshoz mentem és kifúrták a bal leghátsó fogam alul. Nagy luk volt rajta. Azóta már egy óra eltelt de úgy érzem hogy az érzéketlenség csak egyre rosszabb és mintha most kezdene még csak jobban “beütni”.

Annyira nem érzem a fél arcomat hogyha szétharapnám azt se érezném és ez para azért borzalmas ebbe bele gondolni. Szemöldökömnél meg az államnál is zsibbad.


Fütyülni sem tudok mert nem áll úgy a szám. Már próbáltam.


Mikor megy ki?


26/n

Szilvi



2022. szept. 21. 09:34
A kérdező szavazást indított:
Egy órán belül kimegy
Délig ki fog menni
Dél és 3 közt megy ki
3 után majd
8 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Bekentem a számat szájfénnyel és azt se éreztem, így fittyedt le és nem éreztem semmit eleg fura
2022. szept. 21. 09:37
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos ilyen, főleg a felső fogak esetében. Nekem legutóbb délben adtak erős érzéstelenítőt, nem a lidokaint, s kb. este 7 körül nem fittyedt már le a szám, ha csücsörítettem. Közben meg mindig máshol zsibbadt, mintha terjedt volna előre, délután pont a felső ajkam. El fog múlni estig, ne aggódj.
2022. szept. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig elég sokára megy ki, 4 óra simán el szokott telni.
2022. szept. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pár óra. Egyéntől meg szertől függ.
2022. szept. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, már kiment :)
2022. szept. 21. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!