Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mehetek más fogorvoshoz?

Mehetek más fogorvoshoz?

Figyelt kérdés

Nem ahhoz szeretnék menni akihez tartozok, hanem egy közeli városban lévő doktorhoz (jártam hozzá mikor még magánrendelése volt) de már SZTK-ban dolgozik.

Szeretnék hozzá bejelentkezni de nem tudom, hogy így fogadhat-e, hogy nem abban a városban élek ahol rendel.


2022. okt. 9. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Fogad persze, mert fogadhat. Főleg úgy, ha már páciense voltál. Sokan járnak egyszerre több orvoshoz, mert valaki ebben jó, valaki meg abban. Te egészséged, ez az egy a lényeg.
2022. okt. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!


Most megnyugodtam :)


Igazából ha kell fizetni akkor fizetnék is mert nekem a lényeg, hogy hozzá mehessek rendelésre mert őt ismerem illetve megbízok benne és sajnos félek a fogorvosoktól.. így jó, hogy nem kell váltani :)

2022. okt. 9. 16:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is féltem régen, de már nem félek. Fiú / lány vagy? Múltkor a buszpályaudvaron telefonon valaki 4 fogorvos közótt ugralt, mindenki mást csinált a fogain, hallgattam..:) De másik sztk csak valószínű akkor fog beilleszteni, ha lefutottak a saját körzete páciensei.
2022. okt. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.

De sajnos nagyon félek a fogorvostól a egy pár régi rossz emlék miatt. És már “illene” elmenni :)

2022. okt. 9. 18:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi ha jó a doki nem fáj kicsit se
2022. okt. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!