Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hova mehetek ezzel bármikor...

Hova mehetek ezzel bármikor beutaló nélkül? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elkezdték gyökérkezelni az egyik fogam sztk-ban és négy alkalom után elküldtek, hogy húzassam ki szájsebészeten. Este már nem fogadtak, így telefonáltam a Haifa Dent nevű helyre, ahol azt mondták, hogy ezt lehetne folytatni és így is tettek. Gyökértágítás, tisztítás... Tegnap azonban iszonyatosan el kezdett fájni azon az oldalon az alsó és felső állkapcsom és még két fájdalomcsillapító után is sírtam a fájdalomtól. A fog körül lüktetést és éles nyilalást éreztem. Ezért visszamentem és kiszedték az ideiglenes tömést, raktak a fogba gyógyszert és nyitva hagyták. Ma viszont újra fáj, igaz még nem annyira mint tegnap és érzem, hogy azon az oldalon be van dagadva a szájpadlásom. Mit csináljak? Hova mehetek ahol jól meg tudják oldani helyzetet?

2022. okt. 9. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
A szájsebészetre nem adtak beutalót, amikor oda küldtek? Csak gondoltam szólok, hogy ha rámegy a gyulladás az állkapcsodra, akkor ott az egészséges fogaidat is elveszíted. Nem véletlenül küldtek, hogy vetessed ki.
2022. okt. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek húzás lesz a vége.
2022. okt. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy húzás lesz a vége, egy piszkálás után napokig fájhat még. Ráhúzódni nem fog az állkapcsodra, gyógyszer van benne és nyitva van. De ha fáj, akkor vissza kell megint menni. Egy ekkora gyulladás egyik napról a másikra nem fog lemenni.
2022. okt. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!