Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj az arcom meg is van picit...

Fáj az arcom meg is van picit dagadva, de nem látok rossz fogat?

Figyelt kérdés

Valaki járt már így? Mi volt a gond? Fogam se fáj.

Csak rossz szájízt érzek néha csak az arcom feszül


2022. okt. 9. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Miert hiszed, hogy fajnia kellene? Es miert hiszed, hogy kellene ehhez rossz fog? Menj fogorvoshoz.
2022. okt. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fogkő is szokott gond lenni. Össze-vissza kövesedik aztán lassan benyomul az íny alá, utána meg feldagad. (Ha ez a baj akkor pl a gengigel gél hatásos lehet.)
2022. okt. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet ,tömés alàszuvasodott és nem làtod.Nekem pàr hónapja gyökér kezelték az egyik fogam pedig nem fàjt ,ràgtam is rajta mégis belül olyan szuvas volt hogy gyökérkezelni kellett .Szerintem is menj el fogorvoshoz .
2022. okt. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Déltől rendel akkor fogom hívni.

Nagyon félek

2022. okt. 10. 11:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne félj ,minden rendben lesz! Kapsz érzéstelenítőt nem fog fájni max picit kellemetlen lesz. Nekem a gyökérkezeles is 1 mp re volt kellemetlen ,meg is lepődtem sokkal rosszabbra emlékeztem ✌️
2022. okt. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást! Ma már nem fértem be az időbe, holnap 9 re kell mennem.
2022. okt. 10. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!