Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez normális? Mással is csinálj...

Ez normális? Mással is csinálja ezt az orvosa?

Figyelt kérdés

Sziasztok!😊

Csak kíváncsiságból kérdezném meg, hogy veletek volt már olyan, hogy a fogorvosotok többet kért, mint amennyi a kezelési tervetekben van leírva?

Tegnap voltam az orvosomnál, két fogíven történt változás,( átlátszó gumisor került fel), ezért eddig 15 ezret kért, most viszont 18-at kért el "aktiválásra " hivatkozva.

Az aktiválás nála annyit jelentett ezidáig, hogy vastagabb drótot rakott be. Rákérdeztem, hogy ha nem történt aktiválás, akkor miért 18at kér el. Erre azt mondta, hogy a gumik felrakása ugyanúgy aktiválásnak számít. Ja csak eddig hónapokig 15ezret kért el. Úgy otthagynam, de már két éve járok hozzá.



2022. okt. 13. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Vagy lehet nála is emelkedtek az árak, mint mindenhol.
2022. okt. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel én két éve járok hozzá, így nálam nem emelt, csak az új betegeinel. Akkor minek kellett a kezelési terv, érted.
2022. okt. 13. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Kommunikálhatta volna szebben, de te is tudsz megértőbb lenni. Most marhára senki nem fog megélni jófejségből. Egyszerűen alig van értelme hosszú távon gondolkodni. Nyilván nem kéne maga alatt vágnia a fát neki se, de most komolyan, olyannak ismerted, aki csinálna ilyeneket komoly kényszerpálya nélkül? Lehet, hogy csak bevetítette magának, hogy neked is elmondta ezerötszázadikként, hogy utolérte a stonkoló forint.
2022. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az évben egyelőre 20% az infláció. Semmi nem a 2 évvel ezelőtti áron megy. Ő se a két évvel ezelőtti áron szerzi be az anyagokat, nem a két évvel ezelőtti áron fizeti a rezsit. Hogy szólnia kellett volna előre, ebben igazad van. De ez azért szerintem nem indoka orvosváltásnak, ha szakmailag nincs vele probléma.
2022. okt. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!