Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkó leszedés felevente kell?

Fogkó leszedés felevente kell?

Figyelt kérdés
15000 Ft ultrahanggal. Szerintem valamit elrontottak. 3 fognyaknal szuvasodast látok. Ápolva vannak a fogaim, nem dohányzom. Lehet, hogy a fogkoleszedés rontotta el?

2022. okt. 16. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Talán a fogkövet is az orvos szerelte fel?
2022. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy szuvasodás? Nézesd meg és ha csak olyan elszineződés amit a depurálás nem szedett le. Kérj homokfúvást vagy menj egy alaposabb orvoshoz. (Doki csinálta vagy dentálhigiénes szakember?)
2022. okt. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Doki csinalta.
2022. okt. 16. 21:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor keress egy rendes szakembert. Legyen inkább 30 ezer de az alapos.

Én évente egyszer szedetem le amikor átnézetem egyébként is a fogaimat. Depurálas+homokfuvás+röntgen+konzultáció (augusztusban voltam) 45 ezer összesen. Inkább ez mint az olcsó félmegoldások.

2022. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Most mi a kérdés tulajdonképpen? Hogy a fogkőleszedés okoz-e fognyaki szuvasodást? Nem okoz.
2022. okt. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen ez a kerdes. Hogyan lehet ez, ha megfeleloen apolom?
2022. okt. 17. 08:50
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy valószínűleg nem ápolod rendesen. És itt nem arra gondolok, hogy leszarod az egész fogmosást, hanem pl rossz technikat alkalmazol, nen megfelelő fogkoztisztito modszert, vagy az etkezesed milyensegevel, rendszeressegevek van gond.


Vagy, amit te szuvasodasnak gondolsz, az nem is az.

2022. okt. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!