Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez afta lehet? Hogyan lehet...

Ez afta lehet? Hogyan lehet kezelni?

Figyelt kérdés

Szaisztok!

Kb egy hete szenvedek ebben a problémában!

Van az alsó fogsor „húsán" egy kis fehér valami amitől szinte beszélni sem tudok rendesen, enni meg főleg! Iszok elkezd fájni, mondanom sem kell milyen ha valami citrusosat eszek!

1 hete áll fenn ez !

Tükörben megnéztem hasonlít az aftára! Szerintetek az lehet? Nagyon fáj ha kívülről is hozzáérek! Mit ajánlotok rá házilag? Az Auchanban nem találtam semmi ilyesmit rá


2022. okt. 26. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Kenegesd afta paftával.
2022. okt. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Drasztikus és baromira fáj, de nekem csak ez segít mindig.

Szárazra törlöd az aftát és a környékét pl egy zsepivel, fogod h ne érje nyál. Egy fültisztítót belemartasz 20%os ecetbe és rányomod kb 2 percig. Szépen leszívja és nem fáj utana. Persze amíg rányomod le eszed a fejed de megéri. ( Nekem)

2022. okt. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Endura ***** válasza:
100%
Hasonlóan az ecetes megoldáshoz,de kevésbé drasztikus és fájdalmas:teafaolaj.irtó büdös de rendkívül hatásos.Ne nyeld le ecsetelés után,köpd ki az összegyűlt nyálat egy pár percig.Én még fogkrémre is szoktam csepegtetni,minden hasznos és haszontalan kórokpzót elpusztít.Fogmosás után ajánlott a nagyon alapos szájöblögetés.
2022. nov. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!