Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha be van gyulladva a fogam...

Ha be van gyulladva a fogam az helyre tud jönni nem?

Figyelt kérdés
Voltam fogorvosnál mert iszonyatosan fájt a fogam megnézte kitisztította a szuvasodást eltávolította és betömte majd írt fel antibiotikumot és mondta szedjem, mert valószínű be van gyulladva a fogam, tegnap nem volt semmi baj még éreztem a zsibbaztót stb de ma már olyan a fogam mintha ilyen nagyon durván kemény lenne és ha hozzá érek fáj és ha vízet iszok vagy ilyesmi, de úgy máskép bírható aza kicsi fájdalom ha nem érek hozzá, még volt ilyen, hogy megcsinálták a fogam és pár napig pont így fájt majd elmúlt , bízhatok benne, hogy ez is elmúlik csak egy fajta terhet kapott a fogam és most be van gyulladva ? Akihez szoktam járni fogorvos az szabadságon van és muszáj volt el menjek egy másikhoz és remélem nem cseszett el semmit

2022. okt. 29. 06:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szedd a gyógyszert, azért írta, hogy lemenjen a gyulladás, pár nap lesz, biztos.
2022. okt. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem megy le a gyulladás több napon keresztül akkor valószínűleg ki kell húzni. De hátha megnyugszik. Érdekes ez a fog téma mert nekem van egy felső fogsor hidam amikor felrakta a fogorvos előtte fájt a két bal és jobb felső fogam hiába gyökér kezelte a fájdalom a mai napig visszatér de csak egy kis időre. Fogorvos sem értette miért mert röntgenen nem látott gyulladást. Hátha megnyugszik a tiéd is.
2022. okt. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vizes ruházzad folyamatosan, vagy jég akku száraz ruhába csavarva, és azzal hűtsd. A folyamatos hűtés rengeteget segít. Amíg a doki nem csinál vele valamit, addig ő is ezt javasolná.
2022. okt. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ne kelljen kihúzni na..😫
2022. okt. 29. 10:43
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kihúzni. Gyökérkezelés is van a világon. Ki ne húzasd. Szedd be végig az antibiotikumot.
2022. okt. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!