Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Be lehet tömni egyszerre 3...

Be lehet tömni egyszerre 3 vagy 4 fogat?

Figyelt kérdés

Miskolcon a Medicovernél van akció 1 órás tömésre, és ez nekem nagyon jól hangzik. Nem szeretnék sok pénzt kiadni rá, és az is nagyon jó lenne, ha egyben letudhatnám. Pont 4 különböző helyen vannak a lyukas fogak. Lehet, hogy meg tudnák csinálni, viszont úgy érzem, hogy nagyon kevés ez az összeg a magánklinikának, és lehet ezért nem csinálják meg, vagy ezért még elkérnek plusz pénzt. 6000Ft például egy vizsgálat. Ha odamegyek és rögtön azt mondom, hogy ezt a 4 fogat szeretném, hogy betömjék, akkor is elkérik azt a 6000Ft-ot?

Nem akarok otthagyni egy vagyont, de szeretném, hogy végre jól meg legyenek csinálva a fogaim.



2022. okt. 30. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Először úgy is megbeszélik veled az árat majd után kezelnek .
2022. okt. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt nem hiszem, hogy 4 oldalról körbeinjekcióznának. Amúgy be lehet. Oda van írva, hogy 100.000 Ft fölött nincs konzultációs díj. Én keressem ki neked?
2022. okt. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 nél többet nem fognak,mert könnyebb kiszürni ha valamelyikkel gond lenne .
2022. okt. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem tömtek egyszerre 4-et, viszont érzéstelenítő nélkül.
2022. nov. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nalbuphin ***** válasza:
100%
Általában a páciens nem bír ki ennyit állkapocs ízülettel, hamarabb elfárad, alsó fogak esetén pedig korlátozó tényező hogy egy időben nem zsibbadhat mind2 oldal, azzal magas a veszélye hogy a beteg lenyeli a saját nyelvét. Nagyobb tömésből majdnem mindig elég egyszerre egy, de volt már hogy valakinek egy ülésben 7 nyaki kopást festék (tömtem) be. Vagyis, méret, hely páciens és persze orvos függő. Ezen felül az igényes tömés általában nem fürge dolog. Egy tisztességes nagyőrlő legalább egy oldalfelszínt érintő szuvassagának ellátása üregalakítással, érzéstelenítéssel,tömőanyag behelyezéssel,kidolgozással, harapási magasság gondos beállításával sokszor közel egy teljes óra is megvan. Én nem bírnék ki belőle egyszerre négyet:)
2022. nov. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nalbuphin ***** válasza:
*festék helyett *fedtem:) autokorrekt forevör
2022. nov. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, nem.
2022. nov. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!