Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Két ellenkező oldalról húznak...

Két ellenkező oldalról húznak egyszerre fogat?

Figyelt kérdés
Letört két fogam bal oldalt felül picit hátrébb, egymás mellettiek. Valamint ki kell szedni a bal alsó bölcsességfogam is. A szájsebész és a fgorvos azt mondta, hogy egy alkalommal is elintézhetjük mindhárom fog kihúzását. Még azt is mondta, hogy simán kiheverem hétvégén.(Pénteken húznák őket) Én egy kicsit tartok tőle, hogy két oldalról is húzna, és hogy melyik oldalon tudok majd így rágni. Húzhatnak két oldalról is fogat egyszerre?
2021. febr. 17. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lehetetlen, ismerek olyat akinek mind a 4 bölcsességfogát egyszerre műtötték ki
2021. febr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyelj ha nem gyulladt, nem fáj es indokolt a kihúzás akkor húzasd ki. Egyebkent nem ajánlják, mert elvileg a rágást megnehezítheti. De en megbántam hogy nem olyan orvoshoz mentem aki megcsinálja. Nem volt olyan vészes fájdalom es nem kellene még visszamenni szenvedni velük. Ha nem kell varni meg vágni akkor 2-3 nap alatt rendben van, ha nem akkor kb 1-2 hét.
2021. febr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csak húzás, azt bárhonnan bármennyit lehet. Műtétnél csinálnak egy alkalommal max kettőt, ugyan azon az oldalon, tehát bal vagy jobb. A fent vagy lent mindegy, csak a bal vagy jobb számít.
2021. febr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2-t két oldalról.
2021. febr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha egy egészséges, erős fiatalember/hölgy vagy, akkor egy harctéri sérülést is simán túlélsz, nem hogy 3 foghúzást. Legfeljebb sz@r lesz pár napig, hogy egyszerre 3 seb gyógyul a szádban.
2021. febr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!