Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foglenyomat mintavétel-sürgős-...

Foglenyomat mintavétel-sürgős- Fogfehérítésem volt 3 napja és most lenyomatot vennének egy koronához, a fehérítés által elért színt nem tudja rontani igaz?

Figyelt kérdés
2022. nov. 10. 09:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert ilyen sötétkék/sárga színű a mintavételi anyag, ami megköt a szájban és fehérítés után 2 hétig világos/fehér színű ételeket lehet csak ennem.
2022. nov. 10. 09:30
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem okoz elszíneződést
2022. nov. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hol lesz az a korona egyébként?

(Én korona készíttetés előtt akartam fehéríttetni, de nagyon határozottan lebeszéltek róla (még az is aki fehérítette volna), hogy ne, mert a fog úgyis visszaszíneződik, akkor meg a korona fog elütni)

2022. nov. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Alul, hátul van, 6-7-es fogra lesz korona, mert gyökérkezeltek (7-esnél korona csere, 6-osnál korona, mert elkezdett letörni a fog és nem várjuk meg míg széttörik).

Páromnak 2x volt fogfehérítése és azóta is szép fehér a foga és ő napi 10 szál cigit szív, most voltunk fogkőleszedésen is fogfehérítés előtt és a doki őt lebeszélte a fogfehérítésről olyan fehérek a fogai, kérdezte is tőle, hogy volt már fehérítve. Azt mondták neki, hogy ha volt már fogfehérítése nem tud annyira visszasárgulni a fog, mert eleve már a fehérből indul a sárgulás nem a sárga sárgul tovább. (tény neki eleve nagyon jó fogai vannak, be is hívott egy dentálhigiénikust a doki, hogy nem hiszi el, hogy dohányzik, mert semmi nem látszik a fogán, fogköve volt, de az is belül, tehát nem látszik, ha mosolyog). Amúgy neki két tömött foga van 40 évesen összvissz azt se ma tömték.

2022. nov. 10. 11:21
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja a slusszpoén, én sokkal jobban ápolom a fogaimat, plusz nem iszom, nem dohányzom, kávét is kábé fehéren iszom, mert úgy szeretem, szóval sok színező cuccot se eszem és valamivel sárgább a fogam, mint az övé, szóval azért ez elég erősen genetika. Nekem a1 fogam volt egyébként huszonévesen, tudom, mert mondta is a doki, amikor tömte ezt a fogszínt anno, hogy szép fehér, aztán van még egy koronám felső 7-esnél ami a2, ezt 6 éve csinálták. Most sztem a3 lehet egységesen a fogsorom, a 7-est látom, hogy világosabb és az a2 (de ezt csak én látom, mert nekem rövid a szám, a hetes fog úgy látszik, ha ujjal szétfeszítem a számat hozzá, hogy belenézzek :D), szóval ráfér a fehérítés, én azt szeretném igazából, hogy természetesen fehér legyen, ezt mondtam is a dokinak, hogy nem akarok hollywoodi mosolyt.
2022. nov. 10. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!