Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerdán teszik fel ELVILEG a...

Szerdán teszik fel ELVILEG a fogszabályzómat, de még mindig nem vettek mintát. Fogják tolni az időpontomat, vagy megcsinálják nélküle is?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is :D

2020. nov. 30. 11:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Hát hogy a fenébe tennék fel, ha nincs lenyomat a szádról? Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy elkészítik-e a ruhádat anélkül, hogy méretet vennének. De nem értem, mért nem vettek még lenyomatot.
2020. nov. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp se fogják szerdán feltenni a fogszabályzód ha nincs minta. Szerdán valószínűleg csak mintát fog venni, majd kapsz egy későbbi időpontot a fogszabályzásra. Megkérdezhetem eddig hányszor voltál, hogy még nem vettek mintát? Legtöbb esetben már az első alkalommal vesznek mintát.
2020. nov. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

első: Jó, nem kell leteremteni egyből.. nem vagyok jártas benne...

második: Eddig körülbelül három-négyszer is voltam. Rákérdeztem a mintára, és csak annyit mondott, hogy a másik doktornő (együtt dolgoznak) fogja elintézni.

2020. nov. 30. 16:18
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
És mit csináltak eddig? Nekem levették a mintát első alkalommal amikor mentek, elmondták, hogy mi a gond és ennyi, januárban, ha nem zárják le a rendelőt felteszik a fogszabályzót.
2020. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Betömettem a foagimat egy másik orvosnál, erre azt mondta hogy nem jók, ezért újra csinálta az összeset. (Aztán kitudja.. Tényleg nem voltak jók vagy csak pénzt akart szerezni :)). )
2020. nov. 30. 21:34
 6/13 anonim ***** válasza:
Én így jártam egyszer. Mélyharapásom van/volt és éjjeli fogszabályzót kellett hordjak, ezt 2 évig lehúztam és elvileg már egy és fél év után felkellett volna tegye az állandót, de mindig csak ígérgette, hogy jó majd következőkör tuti felteszi, de csak elküldött fogtömésre, azt mondta 4 fogam lyukas, de csak egy volt az, mellesleg. Fogat is akart húzni, pedig nem kellett volna. Most nemrég mentem át egy másik rendelőbe ahol mindent elmondtak, még azt is, hogy a fogaim rosszul zárulnak amikor becsukom amit a másik doki meg se említett :) Szó szerint majdnem nevettek amikor elmondtam a sztorit. Otthagytam egy csomó pénzt és elvesztegettem egy csomó időt, még az a fogszabályzó amit használtam is csak fele annyit segített, mert tényleg kicsit rendeződött az állkapcsom, de amúgy tényleg kárt tett.
2020. nov. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szomorú, hogy ilyen is van :(
2020. nov. 30. 21:55
 8/13 anonim ***** válasza:
29%

A minta a fogszabályzó felrakásához nem kell

Nálam aznap vették le a mintát amikor a fogszabit tették fel

2020. dec. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hmm.. Érdekes. Ma vette le a mintát, majd márciusban teszi fel a fogszabályzót
2020. dec. 2. 20:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Hogyhogy? Lemondták az időpontodat? :o
2020. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!