Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a fogam tömés után mit...

Fáj a fogam tömés után mit tegyek?

Figyelt kérdés

2napja tömték magán rendelésen egy fogam sajnos munka és késői időpont miatt kb másfél hónapig szenvedtem vele fájt ami néha elmúlt de a másfél hónapba míg eljött az időpont sokszor kellett gyógyszert szednem a fájdalomra. Félóra alatt betömte a doki én nem gondolom hogy el rontotta volna elég tapasztalt viszont mióta ez volt azóta egyre jobban és jobban fáj már nem segít a gyógyszer se (apranax,flektor,cataflam,ketodox) amiket próbáltam rá.

Rettentően rossz és sajnos nem tudok menni most sehova se a hétvégén mert dolgozom.

Próbáltam hideget tenni alá az is csak kb. 2 percig jó.

Ha iszok bármit hihetetlenül bele hasít.

Van esélye hogy el fog múlni vagy ez már mindenképpen doki?

Valami ötlet, mit tegyek munkahelyen, hogy elviselhetőbb legyen?



2022. nov. 11. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia, velem is ez volt.

Visszamentem rá másnap, hogy fáj, lüktet, élni nem hagy.


Azonnal elkezdték a gyökérkezelést, ez nálam 14 alkalmas volt, majd betömték, és azóta is jó 😊

2022. nov. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha az erős fájdalomcsillapító sem viszi el a fájdalmat, akkor sanszos hogy gyökérkezelni kell és kellett volna már azonnal. Nekem is fájt utána, sőt hónapokra rá is meg-megfájdult néha de a gyógyszer mindig segített és sosem tartott egy-két napnál tovább.
2022. nov. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1-es basszus 14 alkalommal kell elmenni, hogy megcsinálják azt az egy fogam?
2022. nov. 11. 14:25
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Hat a 14 alkalmat en se ertem, de egy normal gyokerkezeles amugy 3 alkalom, nyugi :D

De nem veszes amugy, nekem is nagyon fajt a fogam mar, de hatott az erzestelenito es siman ment a gyokerkezeles.

2022. nov. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget kicsit azért megnyugodtam.

Mindenesetre hétfőn el fogok tudni menni addig meg valahogy túl élek. :D

2022. nov. 11. 14:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért lett 14 alkalom, mert a fogfájást 5 éven át húztam, az istennek sem akartam dokihoz menni, folyamatosan gennyesen gyulladt, ezért volt rá szükség ennyiszer.
2022. nov. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Es ezt a fogat meg lehetett menteni? 🥶 Az durva.
2022. nov. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Gondolom nekem is azért lett ez mert másfél hónapig fájt, bár érdekes a történet, mert a napon mikor éreztem hogy lett ott egy luk már telefonáltam csak ugye 1-2 hónap mire időpontot kapok. Sajnos. Még magánrendelésen is... Szóval hát így jártam!
2022. nov. 11. 15:18
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hónap várakozási idő magánrendelésen durva, főleg ha komoly fájdalmak vannak, azt sürgősebbnek veszik. Talán érdemes lenne másik rendelő után nézni, hátha ott gyorsabban mennek a dolgok. Amúgy nekem 2 ülés volt a gyökérkezelés, akinek 14 az valószínűleg azért volt meg el akarták kerülni a foggyökér lemetszését, ami hamarabb megoldotta volna a problémát viszont mégiscsak egy szájsebészeti műtét. Nekem is az lett volna a következő, ha nem működik a gyökérkezelés, de szerencsére minden rendben, legalábbis eddig így néz ki.
2022. nov. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!