Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fog gyulladás valóban rá...

Fog gyulladás valóban rá mehet a szívre? Dalacint írtak fel rá, mivel beteg vagyok így nem tudok fogorvoshoz menni. Telefonon beszéltem a fogorvossal. Panikbeteg is vagyok, szóval azért kérdezem mielőtt panikrohamom lesz🤦

Figyelt kérdés

2022. nov. 15. 19:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Mert olvastam hogy infarktust is okozhat..
2022. nov. 15. 19:56
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Igen, okozhat, de azért ahhoz nagyon elhanyagoltnak kell lenni, nem elegendő csak egy kis gyulladás, amire néhány otthon bekapkodott gyógyszer is amúgy elegendő, az már olyan állapot, amivel nem telefonon egyeztetsz az orvossal, hanem kétségbe esve visznek, mert a fejed be van dagadva, tűzforró, lázas vagy, elesett. Tipikusan a perifériára szorult, elhanyagolt, minden szempontból kezeletlen betegekkel fordul ez elő. 5 éve praktizálok fogorvosként, egy ilyen esetem volt, pedig viszek körzetet olyan faluban, ahol a pacientúrám egy jó része konkrétan analfabéta cigány.
2022. nov. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Le van törve belőle egy darab, illetve a fogínyemen van kb 1 mm-es fehér "búb", algopyryn nem vette ki a fájdalmat, ezért is estem kétségbe. Nagyon köszönöm a válaszát!!!
2022. nov. 15. 20:12
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Ezt a gyógyszert végig kell szedni.

Itt a gyakon orvosok nem válaszolgatnak,ehhez sem mennék.

2022. nov. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!
2022. nov. 15. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!