Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felvan dagadva az arcom a...

Felvan dagadva az arcom a fogamtól, szedek gyógyszert de nem használ ? Zaklassam az orvosom?

Figyelt kérdés
Ő nyitotta fel a fogat és tett bele vattát de nagyon elkezdett fájni flektoron élek hetek óta, vissza kellett volna mennem de sajnos elnéztem az időpontot és nem mentem el, a doki pedig már csak november 8-án tud fogadni. Hétfőn hívtam mert a hétvégén semmit nem aludtam már beszedtem 3 doboz flektorport is. Írt fel dalacint és kliont, most ezeket szedem de ma délutánra beragadt az arcom bal oldala, és nagyon nagyon fáj. Mit tegyek? Hívjam megint fel,hogy szedem amit mondott de bedagadtam és nem múlik? Vagy menjek más orvoshoz el?

2022. okt. 26. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nézesd meg egy másik dokival.
2022. okt. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szedd ki a vattát, hogy távozni tudjon a genny, szívogasd a fogad, és szedd a gyulladáscsökkentőt, annak kell 4-5 nap, hogy hasson. Hívd fel ma az orvost, hogy bedagadt az arcod.
2022. okt. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!