Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Budapesten vannak olcso,...

Budapesten vannak olcso, elfogadhato aron fogaszati kezelesek?

Figyelt kérdés

Kulfoldon elek mar nagyon regota, sokminden megvaltozott 17 ev alatt otthon es fogaszati kezelest szeretnek igenybevenni.

Olyan fogaszatot keresek, akik cirka 1 honap, 2 het idotartam alatt kepesek eltavolitani 19 fogat, majd egy kiveheto protezist szeretnek(nem magneseset, csak szimplat).

Illetve, atlagosan milyen arakon mozog, kiket erdemes ezzel kapcsolatban felkeresni?

Mi a menete, ha Magyarorszagon csinaltatom meg a fogaim?

Kell ottani biztositast kotnom addig, mig ott tartozkodom es kezelnek vagy az international insurance is jo?

Koszonom elore is a valaszokat!



2022. nov. 20. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fizetős, nem kell hozzá biztositás.
2022. nov. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elegendo csak idopontot kerni, fizetni? Semmi bonyolitas?
2022. nov. 20. 18:19
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. nov. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Tb-re nincs szükséged, maximum ha recept kell, akkor teljes áron fogod kiváltani.

Ellenben jól értelmezem, hogy 6 hetet szántál mind erre? Fogsz találni erre fogorvost, de azt tudnod kell, hogy szakmailag igencsak kifogásolható. Az utolsó húzástól számítva 3-4 hetet várni kell a pótlással, hiszen a csontnak gyógyulnia kell. Minimum, de sokszor ennél többet. Tehát akárhogy nézem, van az orvosnak 2 hete, hogy 19 fogat eltávolítson. Te ebben az időszakban enni nem fogsz tudni, mivel mindenhol friss húzás sebhelye lesz, inni is csak korlátozottan. Ha begyullad valamelyik sebhely, amire ennyi húzás esetén 100 % az esély, akkor azzal lassul a gyógyulás, annak gyógyítása megint felér egy húzással. Egy sima teljes kivehető legalább 4 de inkább 5 ülés, plusz utána az igazítás. 10-ből 8 betegnek mindig kell igazítani a pótlás átadása után.

És akkor mi van, ha valahol valaki vagy valami hibázik, például a technikán elhúzódik az anyag és valamelyik lépést újra kell csinálni?

Ilyen kritériumokkal maximum egy ideiglenes pótlás reális, vagy kapsz valami kókány sz@rt, ami már pár hét után sem lesz jó, ha átadásnál egyáltalán az lesz.

2022. nov. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#4: a schedule részét már nem is akartam kommentálni (1+3 voltam), pontosan ahogy írod.... A szakmai protokoll tuti nem engedi meg, hogy ennyi fogat kihúzogassanak ilyen rövid idő alatt, és még pótolják is... Eleve a csapos pótlás - egyesével!!! is - hetek-hónapok...
2022. nov. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ausztraliaban elek, nem engedhetek meg tobb idot magamnak. 6 hetre mehetek el, en dontom el mikor
2022. nov. 21. 12:20
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem csapos potlast szeretnek, hanem csak szimpla kiveheto(magnes nelkuli) protezist.
2022. nov. 21. 12:21
 8/13 anonim ***** válasza:
6: hát akkor nézegess a neten fogorvosi oldalakat, szinte mindenhol van árlista is. Válassz ki egy-két szimpatikusat, és írj nekik e-mailt, hogy mik a kívánságaid. Kérj ajánlatot rá.
2022. nov. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Olcsó nem igazán, a fogászat egy drága mulatság, hacsak nem TB alapon mégy. Ráadásul időpontot is hamar kell foglalni a jobb orvosokhoz, aki mindig hamar tud időpontot adni, az általában olyan is.

Én 2 éve voltam még a Covid előtt, nézegettem a lehetőségeket és egy viszonylag olcsóbb, de jó értékelésű orvosnál is 100+ ezret hagytam ott. Azóta már sokkal drágább lehet.

2022. nov. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja és azért nem olyan extra dolgokra, tömések, meg 1 gyökérkezelés korona volt olyan drága.
2022. nov. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!