Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Pici barna folt a hátsó rágó...

Pici barna folt a hátsó rágó fogamon. Nem fáj, ezzel sztk vagy magánrendelésre érdemes menni? Szolnokon jó fogorvos ki?

Figyelt kérdés
2022. nov. 25. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam SZTK fogorvosnál de hallottam rosszakat és jókat is. Amíg barátnőm imádja az SZTK dokiját addig a munkahelyemen a kollégák szidják hogy hentes módjára bánnak az emberrel. Én magánrendelésre mentem, drága volt de olyan ellátást kaptam hogy még a szurit sem éreztem.
2022. nov. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Magán doki lesz végül szerdán megyek. Nagyon kedvesek voltak a telefonban is.

Google vélemények alapján, remélem jó lesz

2022. nov. 26. 11:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok sikert kivánok! Félni nincs miért mert a legtöbb helyen profi dokik dolgoznak. Aki nekem javítja a fogaim Ő még csak 4 éve csinálja mégis nála jobbal még nem találkoztam.
2022. nov. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gyerekkoromban hentes szintű fogorvosom volt nem tömött csak húzott és emiatt van rossz élményem
2022. nov. 26. 16:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is sajnos gyerekkorból indultak a félelmeim. Kicsi voltam még voltak tejfogaim. Az egyik lyukas volt és annyira begyulladt hogy már az arcom is feldagadt, éjjel kezdett rá a fájdalom mindig és rohangáltunk a fogászati ügyeletekre de mindenki napokig csak piszkálgatta senki nem akart vele csinálni komolyabb beavatkozást. Aztán találtunk egy magándokit aki kihúzta de képzeld el hogy egy tejfogat a felnőtt fogóval kellett kihúzni mert olyan gyökerei voltak és ahogy bevolt gyulladva hárman fogtak le mert az érzéstelenítő nem hatott mindent éreztem.


A második rossz élményem 25 éves koromban volt, első két fogam fogköz tömése de azért mélyebb szuvasodás. Beadta a szurit majd elkezdte fúrni én meg szóltam hogy fáj érzek mindent, ő meg csak annyit hajtogatott hogy mindjért vége, aha az a mindjárt még fél óra volt. Már potyogtam a könnyeim, egyszer annyira fájt hogy megmozdult a fejem erre azt mondta hogy ilyet többet ne csináljak, én meg mondtam hogy fáj nem érti?? Erre beletérdelt az ölembe és befejezte a munkálatokat miközben én szenvedtem. A számlájára legyen írva higy 5 éve meg van a tömés és kitünő, szép lett jó lett de ezen nem kellett volna keresztülmennem.

Ezek a rossz tapasztalatok miatt nem jártam fogorvoshoz soha többet és emiatt kihúzták egy nagyörlőmet mert féltem elmenni akkor mentem amikor már mindegy volt mi lesz úgy fáj. Aztán most két hete nagy küzdelem árán rettegve elmentem Dunakeszire egy magánrendelőbe ahol megtapasztaltam milyen az ha emberként bánnak veled es tényleg semmit nem érzel. Azóta nem félek és a harmadik beavatkozásra fogok már menni jövőhéten. :)

2022. nov. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!