Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha be van gyulladva a fogam...

Ha be van gyulladva a fogam akkor a fogdoki nem fogja elkzdeni kihúz meg betömnjm ugye? Gondolom ad rá valamit amitől előbb elmúlik a gyulladás. Jól gondolom? Csak aztán kezdi kezelni?

Figyelt kérdés
Kismama vagyok,ugyhogy nem szedhetek be akármilyen gyógyszert max.algopiint,de egyébként az sem használt.Már annyira fáj hogy a nyirokcsomóm is teljesen megduzzadt.Van valami tipp?
2010. szept. 30. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer símán kihúzott egy gyulladt fogat. Az érzéstelenítő semmit sem használt, gondolhatod, majd belehaltam!

Mindenképp mondd meg neki, hogyha gyulladt, akkor ne nyúljon hozzá.

2010. szept. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy hozzáértő fogorvos nem húz ki gyulladt fogat! Gyulladás csökkentőt fog felirni (esetleg egyeztetve Veled és az orvosoddal),hogy mivel kismama vagy milyet szedhetsz. A gyulladás elmúltával fogja kezelni,esetleg kihúzni. Nálam igy történt. A gyulladt fogra nem hat az érzéstelenitő injekció. Nekem is húztak ki igy fogamat régen és borzasztóan fájt! Sikitottam fájdalmamban.(Ez másik fogorvos volt)
2010. szept. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen gyógyszert adhat rá, ha egyáltalán tud. Menj el a fogdokihoz, aztán meglátjátok, inkább ha ki is huzza szenvedj vele ott pár percet minthogy esetleg a gyulladt fogad miatt legyen valami baja a babának.
2010. szept. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!