Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyulladas a novekedo bolcsesse...

Gyulladas a novekedo bolcsessegfognal, ugye csak antibiotikumot irnak fel?

Figyelt kérdés
No a bolcsi fogam, nem eppen fajdalommentesen, 2 napja voltam is dokinal, az leecsetelte es annyi. Mot mar nem faj, de kicsit gyulladt mellette az iny. Nem igazan piros es nem is verzik mosasnal, csak picit be van dagadva az arcom. Tegnap vettem Chlorhexamedet, azzal oblogettem 3x es bar a fajdalom elmult a gyulladas maradt. Ugye antibioval ez eltuntetheto? Rettegek a dokitol, es nagyon orulnek ha vegre eltunne a problema. (a torkom is piros es faj is, nagyon legkondis a munkahelyem, elkepzelheto, hogy amiatt kezdodott?!)
2011. aug. 3. 09:13
 1/2 anonim válasza:
általában kihúzzák de ha nem súlyos akkor talán antibiotikum
2011. aug. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Antibiotikumot csak akkor írnak fel ha a gyulladást baktérium okozza! Máskülömben nem
2011. aug. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!