Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szeritnetek milyen fogszabályo...

Szeritnetek milyen fogszabályozó készülékre gondolhatott?

Figyelt kérdés

Most még fent van az állandóm már 2,5 éve.Ma mentem vissza ellenőrzésre és kérdeztem az orvost hogy mikor lesz majd leszedve, mert érzem hogy romlanak a fogaim.Amúgy szépen állanak a fogaim, mindegyik a helyén van és szépen állnak, az egyik még nem teljesen de most húzott rajta és szerintem mikorra visszamegyek már az is olyan lesz mint a másik oldali.Mondta hogy majd ha megyek következőnek leveszi a mintát meg ad csekket is.Szerintetek milyen lehet a készülék, azt mondta kivehető készülék?Hány óráig kell hordani egy nap?És ha elmúltam 18 de még középiskolába járok akkor támogatja a TB(nem szakképzőn hanem szakközépbe)?

L19


2010. szept. 30. 12:46
 1/6 A kérdező kommentje:
*állnak
2010. szept. 30. 12:48
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Úgy tudom, hogy az állandó fogszabályzó levétele után éjsztakait szoktak hordani egy ideig még, hogy ne kezdjenek el visszahelyezkedni a fogak. Öcsémnek is így volt.

2010. szept. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs, "éjszakait"
2010. szept. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2010. szept. 30. 15:30
 5/6 anonim ***** válasza:
általában a doki tényleg éjszakait szokott adni. nekem nyáron szedték le 2,5 év után, de nekem műanyag merevítősínt adott, ami nem látszik, és napi 12 órát kell hordani. de ez persze orvos és árfüggő, hogy a doki mit mond. elvileg a TB már nem támogatja, mert az csak korhoz van kötve.
2010. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okés.Köszönöm.:)
2010. okt. 1. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!