Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nyíregyházán tud vаlаki...

Nyíregyházán tud vаlаki ajánlani viszonylag olcsó de jó fogorvost?

Figyelt kérdés
Egy tömés, 2 fog korona, és 2 fogpótlás kellene + fogkő leszedés. Ez valahol megoldható 100000-ből vagy kevesebből valahol? Nehéz időszakon vagyok túl amit sajnos a fogaim megsínylettek és ez nagyon zavar, viszont nem tudok több százezret költeni rájuk jelenleg.

2022. dec. 7. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ajánlani nem tudok sajnos, de tájékoztatásképp leírom, hogy esélytelen 100.000ből ennyit megcsináltatni. A tömés, és egy db korona jön ki ennyiből talán, plusz esetleg a fogkő. A 2 fogpótláson nem tudom mit értesz. Implantátumot? Vagy hidat? utóbbi is több, mint amennyi kereted van rá, előbbi pedig jóval (de ez lenne a hosszú távon jobb megoldás).
2022. dec. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amit felsoroltál ez minimum 400.000Ft még a lehető legolcsóbb fogorvosnál is.
2022. dec. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Annyira nem értek hozzá, de szerintem a híd (bár ez annyira nem fontos, mert meg lehet azt a 2 fogat is menteni, csak célszerűbbnek láttam teljesen újat csináltatni mert nem állnak rendesen és ha pluszba szabályoztatnám az még egy rakat pénz lenne, de lehet nem is úgy működik ahogy gondolom 😅). Viszont ha ilyen árak vannak akkor azt megcsináltatom ami sürgősebb + a tömést a tb-s is ideiglenesen meg tudja oldani és akkor több hónap alatt csináltatom meg nem “egyszerre”.


Az árat figyelmen kívül hagyva tudtok ajánlani viszonylag olcsót?

2022. dec. 7. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!