Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Nyíregyházán eredeti Adidas Superstar van viszonylag olcsón?

Itt arra gondolok, hogy 22-24.000 forint helyett 12-14.000

Keress kérdéseket hasonló témákban: bolt, üzlet, cipő, divat, Adidas, SuperStar, ár, olcsó, női

2018. ápr. 9. 21:57  Privát üzenet  

A válaszok
Nah...szerinted eredeti, márkás cipőt miért adnának "kínaicipő" áron? Az Adidas Superstar 25-30 vagy hány ezer forint, és kész. 25 ezer alatt nem találsz eredetit, max leakciózva, de akkor sem megy 20000 alá.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. ápr. 13. 19:32 Privát üzenet
Bemész a boltba és megveszed ott !

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. máj. 11. 23:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Eredeti Adidas Yeezy cipőt honnan lehet még szerezni?
Ismeritek az adidas cipőket, ez eredeti?
Szaosztok meg tudnatok nekem mondani hogy ez a superstar cipo eredeti vagy fake?
Meg tudnátok nekem mondani hogy ez a superstar cipő eredeti vagy fake? Nagyon, nagyon, nagyon sürgős, mivel megvagyok beszélve a cipő tulajdonosával, hogy holnap találkozunk és...
Mi a külömség a replica, és az eredeti között?
Kaptam egy adidas melegítőt. Honnan tudom hogy eredeti-e vagy nem?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!