Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kitört a két első fogam foci...

Kitört a két első fogam foci közben csak pár szilánkja maradt benne. mit csináljak?

Figyelt kérdés

Fogorvoshoz csak jövő héten tudnák elmenni. Mintát fognak le venni? (Mert azt nem bírom tul nagy izet raknak az ember szájába)

Mennyibe fog ez kerülni kb?

Fájni fog?

Altatásban vagy érzéstelenítővel fogják megcsinálni?

És mennyi odeig fogják csinálni?

Meddig fognak tartani az uj fogak?

Félek a fogorvostol, de muszály mert beszelni sem merek es nevetni sem



2022. dec. 15. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az összes kérdésedre a fogorvos tud válaszolni, ha látta a fogaidat.

Illetve egy kérdésre most is tudok válaszolni. Nem fognak altatni.

2022. dec. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Gyémánt fogsort
2022. dec. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
hány éves vagy???
2022. dec. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a gyökerek épek maradtak, ültetnek bele un. csapot, és arra teszik a koronát. Ha a gyökér is sérült, úgy marad az implantátum.

Én is tudok válaszolni az egyik kérdésedre, bár nem számszerűen. Nagyon drága lesz. Sajnos.

2022. dec. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyik kérdésre sem lehet válaszolni.

Hogy egyáltalán menthetőek-e, az attól függ, hogy mennyi ép foganyag maradt. Az pedig az orvos preferenciájától függ, hogy hogyan építi fel. Ilyesmit nyilván nem csinálnak altatásban, elvégre nem műteni fognak. Az ár az orvos egyéni árlistájától függ, meg persze attól, hogy mit fog csinálni (sztk-s orvos, vagy magán?).

Hogy "vesz-e le mintát" (amúgy lenyomatot), az megint attól függ, hogy mi lesz a fogaddal illetve mit beszéltetek akkor, mikor telefonáltál időpontért. Mivel jövő csütörtökön mész, ezért nagyon valószínűtlen, hogy karácsony előtt bármit is tudnak kezdeni veled a húzáson, esetleg tömőanyaggal való felépítésen kívül, szóval nagyon ne éld bele magad, hogy a fa alatt mosoly lesz. Ha pótlást kell csinálni, az minden esetben több ülés.

2022. dec. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
megcsinálták a fogaid?
2023. ápr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen még decemberben elmentem fogorvoshoz. A szilánkokat ki szedték teljesen és le vették a mintát és pár nap alatt kész is lett. Nem altattak csak èlérzéstelenítőt kaptam. 640€ba került mert magán fogorvosnál voltam
2023. ápr. 16. 19:15
 8/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? mennyi ideig nem voltak meg a fogaid? volt, aki rossz szemmel nézett rád emiatt?
2023. ápr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
16 vagyok, biztos volt aki rossz szemmel nezett ram emiatt, de en ugy ereztem hogy mindenki kivulallokent nezne ram.. 2-3 hetig nem voltak meg :(
2023. ápr. 17. 07:07
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy az emberek többsége ennyire elítéli a másikat, anélkül, hogy tudná mik voltak az előzmények
2023. ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!