Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miskolcon hol van olyan...

Miskolcon hol van olyan panorámaröntgen, ahol tényleg csak egy röntgenért megyek és fizetek és nem kapcsolják össze azonnal a bölcsességfog kiszedés tukmálásával, a lelet kiértékelésével stb?

Figyelt kérdés
Már van konkrét orvos, akinél kiszedetem, de ő nem csinál röntgent, nekem így csak egy leletre van szükségem. Van olyan, ahol tényleg csak egy röntgenért megyek, ideadják a leletet és kész? Államiban lehet, de inkább kifizetek háromezret, minthogy fél évet várjak.

2022. dec. 30. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

És ő nem ajánlott senkit?

Miből gondolod hogy rád akarják tukmálni a beavatkozást? Nekem egy kicsit paranoiásnak tűnsz.

Nem Miskolcon ugyan, hanem Fehérváron járok magán fogdokihoz. Sima röntgent tud csinálni, panorámát nem, ezért átküldött egy másik fogaszatra. Ott nem volt jó a gép, készségesen ajánlottak egy harmadik fogászatot. Ott megcsinalták a röntgent, megkérdezték hogy ki a fogorvosom, átküldték neki e-mailben, én megkaptam CD-n, kifizettem, hazamentem.

Sehol sincs olyan hogy kérsz egy röntgent és meg akarnak műteni.

2022. dec. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miskolcon az Erzsébet Fürdő Gyógyászati és Szűrőközpontban.


[link]

2022. dec. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Nem ajánlott senkit. Eddig kétszer voltam, mind akétszer fél óra rámdumálás következett, ha nem szólok közbe még időpontot is keres.

#2 Köszönöm!

2022. dec. 31. 00:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen!
2022. dec. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az igazából a fogorvos dolga lenne, hogy irányítson téged, hogy hova menjél. Na mindegy. Ha nem akarod, hogy megnézzék a röntgenedet, akkor kérjél úgy időpontot, hogy csak röntgen kell, amit el szeretnél vinni! Szokatlan kérés lesz, de nem teljesíthetetlen.
2022. dec. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!